УДАР не висуватиме кандидата на проміжних виборах до Верховної ради у 83 виборчому окрузі

УДАР не буде висувати кандидата на проміжних виборах до Верховної ради у 83 виборчому окрузі.

 Про це інформує прес-служба Романа Чернеги, народного депутата України, голови Івано-Франківської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

 "Оскільки ми стояли на барикадах не за посади та мандати, а за зміну системи. Саме заради цього віддала життя Небесна сотня. Сьогодні ж хтось намагається нав’язати нам «гру» за старими правилами, коли перемогу в більшості мажоритарних округів отримували не ідейні люди та патріоти, а тушки, олігархи та грошові мішки, - йдеться у повідомленні. - Жоден УДАРівець не буде висувати свою кандидатуру на проміжних виборах до Верховної ради по 83 виборчому окрузі. Ми всі підтримуємо позицію нашого лідера Віталія Кличка і вважаємо, що на даному етапі політичного розвитку нашої держави найактуальнішим є об’єднавчий процес. Сьогодні особисті амбіції не повинні стояти на першому місці, важлива консолідація суспільства для спільної боротьби. УДАР переконаний, що таку ж державницьку і об’єднавчу позицію підтримають наші політичні партнери".

 

 "«УДАР» вимагає повного перезавантаження влади, в тому числі шляхом проведення дострокових виборів як до Верховної ради, так і до місцевих рад усіх рівнів, адже інакше нам не досягнути суспільних змін для побудови правової держави з міцним громадянського суспільства. Втім, зміна кількох людей на виборних посадах не забезпечить зміну системи в цілому, тому необхідно проводити дострокові вибори до усіх представницьких органів влади. Початку передвиборної кампанії повинен був передувати діалог демократичних сил, який повинен об’єднати всі демократичні сили краю навколо єдиного кандидата, відкинувши власні політичні амбіції", - коментує Роман Чернега.

 Цікаво, що свої наміри балотуватися до ВР нещодавно озвучив «ударівець», депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Чорноус.