Керамбуд

«Керамбуд» завжди працює тільки для Вас, і для задоволення найвибагливішого смаку кожного з Вас.

Представництво фірми у місті Надвірна знаходиться за адресрою:


вул.Грушевського 65


тел.мобільний  067 343-05-52
    
тел.факс 03475 73-122

Керамбуд Надвірна фотогалерея

Про компанію

Фірма працює на ринку України з липня 2000р., під торговою маркою «КЕРАМБУД» .В західному регіоні під цією торговою маркою працює мережа магазинів, також є представництво у Києві. «КЕРАМБУД» представляє широкий спектр керамічної плитки, сантехніки та будівельних матеріалів. Чотири великі виставкові зали магазину, загальною площею 2000 м.кв., дозволяють представити найширший вибір керамічної плитки та сантехніки вітчизняних та імпортних виробників.
 
Фірма є дилером у Західному регіоні відомих виробників сантехніки, таких як: «RAVAK» (Чехія), «COLOMBO»(Україна); плитки: «Peronda», «Plaza» , " Aparici" (Іспанія), «Zeus Ceramica», «Нота-кераміка», «InterCerama» (Україна);  будівельних сумішей "Мапей"(Італія), також є дистриб’ютором фабрики «АТЕМ»  (Україна) та представником інших всесвітньо відомих виробників. Крім того, у Керамбуді є  можливість замовлення ексклюзивного товару за каталогами, що дозволяє  задовольнити найвибагливіші смаки клієнтів.

З часу заснування ТМ «КЕРАМБУД» пропонує тільки якісну продукцію, як економ-класу, так і елітних серій. В магазині представлений широкий вибір керамічної плитки, керамограніту та клінкеру  близько 50 заводів-виробників України, Іспанії, Італії, Німеччини, Білорусії та інших країн.

 Для облаштування санвузла у КЕРАМБУДІ є все – ванни, різноманітні меблі для ванних кімнат та аксесуари, умивальники, компакти та біде, змішувачі та гідромасажні системи, душові кабіни  і  парові бокси.  Також КЕРАМБУД пропонує  ламінат , пластикову вагонку, підвісні стелі, міжкімнатні двері, будівельні суміші і багато інших необхідних у ремонті будівельних матеріалів.