Релакс-зона «Велика ведмедиця»

«Велика ведмедиця» – це можливість: Знайти себе в первозданній природі; Відчути тепло домашнього затишку; Отримати енергію на цілий рік.

Вишків — населений пункт Долинського району Івано-Франківської області. Розташований на висоті 800м н. р. м. в верхів'ях долини річки Мізунь поруч з головним вододільним хребтом, через нього проходить траса Долина - Хуст, яка з півночі долає Вишківський перевал, а з півдня - Торунський. Вишків зручний пункт для початку мандрівок на Вишківський Горган, озеро Синевир. На захід пролягає знакований маршрут через вершини Чорна Ріпа та Високий Верх в смт. Славське Львівської області. Також тут функціонує гірськолижний підйомник підйомник довжиною 700 м., розвинута готельна інфраструктура , зокрема гостинно прийме туристів рекреаційно-відточинкоий осередок релакс-зона «Велика ведмедиця».

«Велика ведмедиця» розташована на сонячній галявині, неподалік від гірської річки на території національного заповідника, де завжди чисте гірське повітря, краса карпатських лісів та комфортні умови проживання.

Котедж містить 2-х і 3-х місні номери, оздоблені деревом, що створює тепло домашнього затишку. А також є кухня та санвузол, що дає можливість індивідуального харчування, а власна система опалення та водопостачання забезпечать усі зручності гігієни та комфорту.

Відпочинок у нас дасть Вам можливість у теплу пору року помандрувати гірськими стежками, збирати лісові ягоди, квіти та гриби. У зимову пору, коли гірські вершини вкриваються снігом, можна зайнятись зимовими видами спорту.

Місце розташування  релакс-зони «Велика ведмедиця»: Івано-Франківська обл., Долинський р-н., с.Вишків., вул.Шубенця, 37

Контактні телефони: (0342) 710-226, (0342) 527-999

Мобільний телефон:   +38 (050) 94-55-411