Відбулася чергова IX сесія Надвірнянської міської ради

У засіданні взяли участь 25 депутатів міської ради, очільники  старостинських округів, керівники комунальних підприємств та організацій, структурних підрозділів міської ради та громадськість міста.

Під час сесії розглянуто 280 питань. Зокрема затверджено ставки місцевих податків і зборів, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та ставку туристичного збору на території Надвірнянської міської територіальної громади на 2022-й рік.

На засіданні також прийнято рішення про виділення коштів з бюджету міської ради для надання адресної грошової допомоги мешканцям Надвірнянської міської територіальної громади, про внесення змін у Програму соціально-економічного розвитку Надвірнянської міської територіальної громади на 2021-й рік та встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються КП “Надвірнакомунсервіс”.

 

Розглянуто  також такі питання:

– про внесення змін у Програму земельних відносин, розробки та ведення містобудівної документації Надвірнянської міської територіальної громади на 2021-й рік

– про затвердження Положення про встановлення орендної плати за землю на території Надвірнянської територіальної громади

– про затвердження нової редакції Положення про тендерний комітет Надвірнянської міської ради

Традиційно великий блок рішень, ухвалених під час сесії, стосувався земельних питань.

Зміни чекають і на освітню сферу: під час засідання прийнято рішення про затвердження Статуту, структури та штатної чисельності Центру позашкільної освіти Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області.

Також розглянуто питання про затвердження Положення про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Надвірнянської міської територіальної громади та про внесення змін у Програму розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади на 2021-й рік.

Міські депутати ухвалили низку фінансово-бюджетних питань, пов’язаних із затвердженням змін до бюджету та фінансових планів.

Трансляцію сесії можна переглянути на офіційній сторінці Надвірнянської міськрї ради у Facebook.

Share