Зіновій Андрійович: «Сьогодні медики - це справжні герої, як бійці на передовій!»

Сьогодні вся Україна відчула небезпеку коронавірусної  інфекції COVID-19. І нажаль Прикарпаття не стало винятком. Медики, поліція, працівники житлово-комунальних служб, та ряд інших організацій сьогодні направляють усі свої сили на збереження життя громадян.

«Держава недостатньо фінансує медичні заклади. Багато перекладено на місцеві бюджети, якщо не все. Не зовсім вдала медична реформа. Лікарням важко переходити на нові рейки й без епідемії. Отож потрібна мобілізація всіх ресурсів насамперед для організації захисту медиків. Вони борються за кожне життя. Треба їх оберігати. Це справжні герої, як бійці на передовій», — каже Зіновій Андрійович.

 

          Парламентар, тримає руку на пульсі. Кожного дня він спілкується з керівництвом лікарень 87 округу (Надвірнянська ЦРЛ, Богородчанська ЦРЛ, Яремчанська МЛ та інші медичні заклади округу). Визначає нагальні потреби медиків, та допомагає їх вирішенню.  Каже, що з  початком епідемії постало питання елементарного захисту медиків. Лікарні, екстрена допомога не були абсолютно готовими стикнутись із цією загрозою.

         Надходить допомога і з Держрезерву. Як повідомив народний депутат, згідно з розподілом Івано-Франківської ОДА лікарні його одномандатного виборчого округу № 87 отримали дві партії медичних засобів для боротьби з поширенням COVID-19. Та цієї допомоги замало.

         Тому, парламентар допомагає медичним закладам і власними коштами. Закупив до Надвірнянської ЦРЛ кисневий концентратор, який допоможе врятувати не одне людське життя.  Отинійським медикам передав пральну  машину, попередньо обговоривши з ними про необхідні для них засоби. Для працівників Надвірнянського відділення «швидкої допомоги» передав захисні комбінезони та гумові чоботи, адже вони перші стикаються з хворими з підозрою на COVID-19, і мають бути відповідно екіпіровані. Богородчанській «швидкій допомозі» передав багаторазові захисні респіратори. Налагодив безперебійне пошиття масок для медиків округу. Закупив та передав медзакладам округу безконтактні термометри та кварцові лампи.

      Зіновій Андрійович закликає, щоб усі громадяни зберігали спокій та не піддавалися паніці, дотримувались правил карантину, рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та берегли себе і своїх рідних!

 

 

Прес-служба народного депутата України Зіновія Андрійовича

 

 

Share