Привітання Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка

 Привітання Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка

Друзі, колеги, прийміть найщиріші вітання з Днем Незалежності України!
Це найвеличніше свято в історії новітньої України!
Тішимось, що багаторічна боротьба українського народу за незалежність увінчалася успіхом!
Нам вдалось зреалізувати прагнення не одного покоління українців, здобувши і закріпивши законодавчо вікові прагнення нашого народу до встановлення державності, національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.


Та сьогодні, перед лицем загрози територіальній цілісності нашої держави мусимо, як ніколи, пам’ятати, що незалежність – це не привілей. Це, в першу чергу, відповідальність кожного за долю країни в межах його можливостей і власної компетенції.
Перед лицем викликів сьогодення пам’ятаймо, що чіткий курс на євроінтеграцію держави вимагає від кожного з нас розуміння і відповідальності.
Завдяки спільним зусиллям кожного з нас зокрема і всіх загалом Україна повинна стати вільною серед вільних, рівною серед рівних у співдружності європейських держав.
Тож побажаймо один одному в цей день міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, впевненості, позитивного мислення і націленості на найвищий результат в ім’я процвітання нашої держави і нашого народу.
Слава Україні!
Героям Слава!

Share