У Франківську під час зустрічі із Президентом України В. Зеленським підняли питання фінансування ремонту дороги на Надвірнянщині

 Під час візиту  президента  України Володимира Зеленського та обговорення проблемних питань Прикарпаття Надвірнянський міський голова Надвірної , а тепер  новобраний народний депутат України Зіновій Андрійович звернув увагу присутніх  та Президента , що його турбують питання децентралізації, доріг, освіти. “Для мене важливо, що зараз піднімається питання розвитку Прикарпаття. Я мав певні навики, будучи міським головою. Ми відновили частину доріг у межах населеного пункту Надвірна ”, – зазначив Зіновій Андрійович.

 

Також він наголосив про потребу у фінансуванні інших доріг. Зокрема, дороги Надвірна-Бистриця. На її ремонт потрібно 300 млн. грн, і цю суму ні місцеві бюджети, ні підприємства дати не можуть.

“Люди з цих сіл перекривають дорогу. Тому це питання важливо вирішити. Важливо, змінити систему фінансування таких доріг”, –  наголосив народний депутат Зіновій Андрійович. Також зауважив, що проблем на Прикарпатті дуже багато. Та одна з головних – ремонт сільських доріг.

 Президент України Володимир Зеленський зазначив, що гроші на цю дорогу знайти треба, бо люди ж перекривають її. Народний депутат Зіновій Андрійович сказав, що раніше на цю дорогу виділили 4 мільйони гривень. “Про які 300 мільйонів може йти мова?”, – запитав Зіновій Андрійович. Президент відповів, що записали цю проблему, і додав, що її обов’язково треба розв’язати.

Прес-служба Народного депутата України

Зіновія Андрійовича

Share