Надвірнянське управлінні ГУ ДФС повідомляє. Надходження по земельному податку наповнили місцеві бюджети Надвірнянщини більш як на 19 млн гривень

Протягом шести місяців поточного року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Надвірнянського району надійшло 19,4 млн. грн. плати за землю, що на 5,7 млн. грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Вагому частку надходжень у вигляді плати за землю,а це майже 92 відсотки сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 17,8 млн. гривень, це на 5,5 млн.грн., більше надходжень минулого року.

 

Решту, а це 1,6 млн. грн. перерахували фізичні особи-підприємці та громадяни, доля їх питомої ваги складає майже 8 відсотків та на 162 тис. грн більше ніж торік.

Звертаємо увагу власників землі і землекористувачів – юридичних осіб та громадян на своєчасність розрахунків з бюджетом, кошти які ви перераховуєте у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються до скарбничок місцевих громад на їх розвиток та вирішення соціально-економічних питань.

 

За перше півріччя 2019 року до бюджетів усіх рівнів від платників Надвірнянщини надійшло понад 5 млн гривень прибутку

За перше півріччя 2019 року завдяки внеску платників податків Надвірнянського району до Зведеного бюджету сплачено 5,4 млн. грн. податку на прибуток, що на 2,2 млн. грн. більше минулорічного.

Із них до Державного бюджету надійшло 4,7 млн. грн. податку на прибуток, та на 1,9 млн.грн. перевищує показник аналогічного періоду минулого 2018 року.

Місцеві бюджети отримали 609 тис.грн.. податку на прибуток, що 256 тис.грн. більше ніж за січень – червень 2018 року.

 

З початку року туристи Яремчанщини збагатили місцевібюджетибільш як на 2 млн гривень

Податкові агенти, які здійснюють діяльність на території Яремчанської міської ради, перерахували до бюджетів громад 2193 тисячі, що на 165 тисяч більше, ніж за 6 місяців 2018 року.

Нагадаємо, відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПКУ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації.

Граничний термін сплати податкових зобов’язань з туристичного збору за ІІ квартал – 19 серпня 2019 року.

 

Понад 46,6 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло від платників податків Яремчанщини

За 6 місяців 2019 року від платників податків Яремчанщини ПДФО склали 46,7 млн. гривень. Цьогоріч до державного бюджету перераховано 11,9 млн. грн або на 2,6 млн. грн більше минулорічного періоду 2018 року. Надходження до бюджетів місцевих громад зросли на 7,2 млн. грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 34,8 млн. гривень.

Сплачується цей податок із розрахунку 18 відс. від нарахованого доходу та застосовується майже для всіх видів доходів громадян: зарплати, стипендії, заохочувальні виплати, виплати за договорами цивільно-правового характеру тощо.

Тому, фахівці Надвірнянського управління звертають увагу роботодавців на дотримання вимог трудового законодавства, своєчасну виплату заробітної плати та проводять систематичну роботу,  спрямовану на  викорінення виплати заробітної плати в «конвертах», неофіційних трудових відносин та недопущення виплати заробітної плати менше мінімально встановленого рівня.

 

Близько 3,7 млн. грн. плати за нерухоме майно сплатили до місцевого бюджету Яремчанщини

Впродовж І півріччя 2019 року до місцевих бюджетів Яремчанської міської ради надійшло 3661 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Проти надходжень аналогічного періоду минулого року надходження зросли на 759 тис. грн.

Понад 58 відсотків із загальних надходжень податку на нерухомість або близько 2126 тис. грн. сплатили юридичні особи. Решта 1535 тис.грн.– це внесок від громадян.

До 1 липня 2018 року повідомлення – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, були надіслані усім власникам «понаднормових» квадратними метрів житлової площі. Упродовж 60 календарних днів, з дня отримання таких повідомлень, ці платники зобов'язані перерахувати суму податку на зазначені у повідомленні реквізити. 

 

 

Share