В Надвірній відбувся обмінний візит в рамках міжнародного проекту HOUSES

11 липня, до Надвірної завітали представники ініціативних груп та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), контактні особи органів місцевого самоврядування Тернопільської області, зокрема міст Тернопіль та Теребовля, а також міста Івано-Франківськ з метою обміну досвідом в реалізації проектів та впровадження сталих енергоефективних рішень. Захід організований в рамках впровадження проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) спільно з Надвірнянською міською радою

 В Надвірнянській міській раді учасників делегації гостинно зустріли  міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та муніципальний координатор м.Надвірна Олег Антонюк.

 

З вступним словом виступили Леся Попелюх та Ігор Стефанів – регіональні координатори ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Івано-Франківській та Тернопільській областях. Міський голова коротко презентував наше місто, розповів про головні напрямки співпраці міської ради в рамках різноманітних проектів та програм, зупинився на головних аспектах роботи міської ради, які стосуються житлово-комунального господарства. Зокрема, активно обговорили питання функціонування мереж та тарифів на вуличне освітлення в умовах сучасного енергоринку.

Привітав гостей нашого краю і перший заступник голови Надвірнянської РДА, який є головою депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Богдан Зеленчук, який  детально розповів про співпрацю депутатського корпусу міської ради з ініціативними групами та ОСББ міста, програму підтримки ОСББ, яка діє в міському бюджеті вже декілька років та про результати впровадження проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Надвірнянському районі та м.Надвірна.

Координатор муніципальних проектів Олег Антонюк ознайомив присутніх з результатами співробітництва з проектом ПРООН, інструментами підтримки розвитку ОСББ в м.Надвірна та презентував кращі практики впровадження спільних проектів. Ознайомили з діяльністю  ОСББ  м.Надвірна голови об’єднань співвласників Оксана Мерцало та Оксана Космірак. Після обміну досвідом, гості міста відвідали багатоквартирні житлові будинки, де є створені ОСББ, де були реалізовані мікропроекти в рамках міжнародного проекту та здійснені роботи в рамках Програми підтримки ОСББ м.Надвірна.

Share