Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє. Майже 8 тисяч адміністративних послуг надано платникам у Центрах обслуговування Надвірнянського управління

Як повідомили у секторі обслуговування платників Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області, протягом січня-червня 2019 року в Центрах обслуговування платників платникам податків надано 7708 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків. За вказаний період видано 3683 таких карток, з них у червні – 409.

 

Також видано 1949 довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, з них у червні 2019 року – 28.

Платниками єдиного податку зареєструвались 531 СПД, при цьому надано 462 витяги з реєстру платників єдиного податку, з них у червні - 86 та 77 відповідно.

За реєстрацією книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку звернулись 329 фізичних осіб-підприємців, у червні – 49.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій до ЦОПів звернулись 415 СПД, за реєстрацією розрахункових книжок -96, за реєстрацією РРО - 70.

Нагадаємо, що Центри обслуговування Надвірнянського управління ГУ ДФС працюють з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п‘ятницю з 09-00 години до 16-45 години, у суботу та  неділю – вихідний.

 

Надходження до місцевих бюджетів Надвірнянщини з початку року зросли більш як на 31 мільйон гривень

Як повідомили у Надвірнянському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області, за шість місяців поточного року надходження до місцевих бюджетів склали 162,9 млн. гривень, що на 31,2 млн. гривень більше, ніж за відповідний період 2018 року.

Так, на 20,2 млн. гривень збільшилися надходження з податку на доходи фізичних осіб, всього надійшло до місцевого бюджету 106,2 млн. гривень. На 5,7 млн. гривень більше, ніж в минулому році, сплатили юридичні і фізичні особи земельного податку та орендної плати. Всього до місцевих бюджетів Надвірнянського району надійшло 19,4 млн. гривень плати за землю.

На 3,4  млн. гривень збільшилися надходження з єдиного податку, який сплачують суб’єкти малого підприємництва, загалом надходження становлять 14,4 млн. гривень.

 

 

 

Більше 142 млн.грн. ПДФО сплачено платниками Надвірнянщини

За підсумками шести місяців 2019 року платники податків Надвірнянщини сплатили до Зведеного бюджету 142,2 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку на 27,3 млн.грн. перевищує показник аналогічного періоду 2018 року.

Як зазначають податківці, податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні Зведеного бюджету та складає 27,9 відс. від загальних надходжень.

До місцевого бюджету надійшло 106,2 млн.грн. цього податку, що на 20,2 млн.грн. більше, ніж минуло річ. Державний бюджет поповнився на 36 млн.грн., що на 7,1 млн.грн. перевищує надходження минулого року.

Податок на майно поповнив місцеві бюджети Надвірнянщини на 20,7 мільйонів гривень

Протягом січня - червня 2019 року платники податків перерахували до місцевих бюджетів Надвірнянського району 20708 тис. грн. податку на майно. Відповідно до ст. 265 Податкового кодексу України податок на майно складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю.

Левова частка надходжень податку на майно становить плата за землю. Так, за 6 місяців поточного року власники та орендарі земельних ділянок перерахували до місцевих бюджетів 19394 тис.гривень цього податку.

Власники об’єктів нерухомості спрямували до місцевих скарбниць 1222 тис. грн., а платники транспортного податку сплатили до казни 92 тис. грн.

Варто нагадати, що обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється Надвірнянським управлінням ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

Відповідно до п.п. 266.7.3 п.266.7 ст.166 ПКУ платники мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання для проведення звірки даних щодо: об”єктів житлової/або нежитлової нерухомості; загальної площі об”єктів житлової/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою зі сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку.

Від платників Надвірнянщини до бюджетів усіх рівнів надійшло майже 511 мільйонів гривень

Платники податків Надвірнянщини у січні-червні поточного року забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів в сумі 510,6 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року платежі до зведеного бюджету зросли на 74 млн. гривень.

До державного бюджету надійшло 347,7 млн. грн., рівень минулорічної сплати перевищено на 42,8 млн. гривень. Зокрема, державна скарбниця отримала 267,9 млн. грн. плати за користування надрами, 36 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, 23,6 млн. грн. податку на додану вартість, 10,5 млн. грн. військового збору.

Місцеву казну поповнено на 162,9 млн. грн., це на 31,2 млн. грн. більше, ніж торік.

Крім того, за шість місяців поточного року платниками сплачено 153,2  млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 24,2 млн. грн. більше надходжень минулого року.

 

Share