Надвірнянське управління ГУ ДФС інформує: Тренінг по заповненню декларації про майновий стан та доходи провели в Надвірнянському управлінні

 Нещодавно в Центрі обслуговування платників Надвірнянської ДПІ, проведено тренінг щодо порядку заповнення декларації про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2018 році.

Податківці нагадали, що декларанти самостійно визначають податкові зобов‘язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору та повинні їх сплатити у визначений законодавством термін, визначили коло осіб, зобов’язаних подати декларацію та перелік витрат, які можна включити для отримання податкової знижки. Також звернули увагу на граничні терміни подання податкової декларації про доходи, отримані у 2018 році – до 1 травня 2019 року, а громадянами, які мають право на податкову знижку – по 31 грудня 2019 року.

 

Під час тренінгу присутніх отримали інформацію, як скористатись сервісом «Електронний кабінет», подати  податкову декларацію про майновий стан і доходи за звітний 2018 рік.

Загалом, платниками Надвірнянщини подано 132 декларації та задекларовано 12250 тисяч гривень. Сума податкового зобов’язання по ПДФО склала – 512,8 тисяч гривень та військового збору – 160,5 тисяч гривень.

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області нагадує, граничний строк подання декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік – 02 травня 2019 року.

Share