Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області інформує: За січень-березень 2019 року надано 866 адміністративні послуги

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області інформує:  За січень-березень 2019 року надано 866 адміністративні послуги

За січень - березень  2019 року Центр  обслуговування платників, який створений при Яремчанській ДПІ Надвірнянського управління ГУ ДФС, надав платникам податків – підприємцям, юридичним особам, а також пересічним громадян 866 адміністративні послуги.

 

Основну питому вагу адміністративних послуг станом на 01.04.2019 року складають: видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 317, реєстрація платника єдиного податку  – 121; надання витягу з реєстру платника єдиного податку - 57; реєстрація книг обліку доходів і витрат  – 63; реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 6; реєстрація книг обліку розрахункових операцій –51; видача відомостей з ДРФОПП про суми виплачених доходів та утриманих податків - 236; внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта - 2; включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій -2; підтвердження статусу податкового резидента України – 1.

 

За перший квартал 2019 року платниками Яремчанщини сплачено понад 75 мільйонів гривень податків і зборів

За січень – березень 2019 року платниками податків Яремчанської міської ради до Зведеного бюджету сплачено 75,4 мільйонів гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року сума надходжень збільшилась на 29,8 млн гривень.

До Державного бюджету протягом січня – березня 2019 року перераховано 34,6 мільйонів гривень в тому числі –   податку на додану вартість – 16,8 млн грн,рентної плати за користування надрами-8,3 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 6 млн гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились вдвічі – на 17,3 млн гривень.

До Місцевих бюджетів впродовж січня - березня 2019 року мобілізовано надходжень у сумі 40,8 млн гривень. В порівнянні з минулим роком це більше на 12,5 млн грн. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 17,6 млн грн, плата за землю 8,2 млн грн, єдиний податок 6,3 млн грн, податок на нерухоме майно 2 млн гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування забезпечено в сумі 28,5 млн.грн., порівняно з надходженнями аналогічного періоду минулого року показник збільшено на 7,5 млн. гривень.

 

За I квартал 2019 року платники податків Яремчанщини сплатили майже 2 млн. гривень військового збору

Впродовж січня-березня 2019 року платники податків Яремчанської ДПІ Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області сплатили до державного бюджету1822 тис. гривень військового збору. Цьогорічний показник на 38,2 відс. перевищує надходження відповідного періоду минулого року, а додаткова сума складає 504 тис. гривень.

Військовий збір це податок, який було введено на фінансування потреб Збройних сил України.

Платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка військового збору складає 1,5% від об’єкту оподаткування. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна та інші доходи.

 

Share