ПРЕС-РЕЛІЗ начальника Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василя Гнатюка

«Нагородження школярів Надвірнянської дитячої художньої школи школи за участь у конкурсі»

 Сьогодні ми зібрали вас за дорученням керівництва  ГУ ДФС в Івано-Франківській області, щоб подякувати вам за участь у І етапі конкурсу дитячої творчості "Податкова абетка" та "Майбутнє та сьогодення податкової та митної справи", який проводився в рамках Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього". 

Вчора, в приміщенні Головного управління ДФС в Івано-Франківській області відбулось народження переможців І та ІІ етапу конкурсу дитячої творчості "Податкова абетка" та "Майбутнє та сьогодення податкової та митної справи", який проводився в рамках Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього".

 

Конкурси на податкову тематику в фіскальній службі області проводяться не вперше. Метою їх проведення є, в першу чергу,  формування податкової культури та свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку.

Цьогоріч конкурс дитячої творчості проводився за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України.

На конкурс школярами Надвірнянської дитячої художньої школи було подано 14 робіт.

Переможцями та номінантами І етапу конкурсу, який проводився в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, журі визнало тих, хто найбільш оригінально відтворив ідейний зміст власного твору і мистецькими засобами переконав, що сплата податків має бути добровільною. Зокрема, приємно що із 7 переможців- 2 школярів,  отримали відзнаки за свою мистецьку працю стали:

ІІІ місце –  Юрчило Вікторія (Надвірнянська художня школа, малюнок «У космосі свої порядки – вчасно-сплачені податки).

ІІ місце – Ружило Анна (Надвірнянська художня школа, малюнок «Чуєш, друже, совість май – в податкову поспішай»).

В своїх малюнках ви відобразили не лише економічні процеси, що відбуваються в суспільстві сьогодні, а й висловили своє бачення майбутнього України, податкової та митної служби.

Також нагороди отримали переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу “Податківець майбутнього”, який відбувся в Університеті Державної фіскальної служби України в березні п.р.

Приємно відзначити, що серед 430 робіт, які надійшли на конкурс з усіх областей України, 1 дитина з Надвірнянської дитячої художньої школи отримала , подарунок та кубок від Університету ДФС України за І місце - Солтицька Софія у номінації «За творчий підхід» (напрям «Декоративно-ужиткове мистецтво», вікова група 11-14 років),

         Тож, тим дітям, які не зайняли призові місця я хочу подякувати за ваші роботи та вручити заохочувальні подарунки.

Також, дякую вчителям художньої школи за допомогу у вихованні сумлінних платників податків і надіюсь, що вони братимуть активну участь і в наступних конкурсах, які проводитимуться фіскальною службою.

 

 

 

 

 

 

Share