Михайло Ноняк: забезпечення нових безпекових стандартів для нас не гасло, а стратегічне завдання

 

Нещодавно відбулася робоча зустріч Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка та національного координатора ВООЗ Міністерства охорони здоров’я України з питань безпеки дорожнього руху в Україні, директора Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України Юрія Чорного.

Мета – обговорити організаційні моменти реалізації комплексної програми превентивних заходів у рамках І–го етапу 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, який цього року проходитиме  під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».
Користуючись нагодою, Юрій Чорний подякував Михайлу Ноняку за активну участь Укртрансбезпеки в заходах, які проходили у рамках Тижня безпеки дорожнього руху в минулому році та вручив особисто Голові Укртрансбезпеки «Подяку за підтримку та участь у складі журі всеукраїнського конкурсу фото та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху»».

У відповідь Михайло Ноняк, подякувавши, зазначив: «Для Державної служби України з безпеки на транспорті, яку я очолюю, одним із пріоритетних завдань на сьогодні є вжиття дієвих заходів, спрямованих на забезпечення безпеки перевезень, в тому числі і на автошляхах України. Якщо говорити конкретно, то я це бачу наступним чином: по-перше, потрібно забезпечити жорсткий контроль за дотриманням усіма учасниками дорожнього руху вимог чинного законодавства, попередньо прописавши на законодавчому рівні механізми невідворотності адекватного покарання за порушення правил, а по-друге, за допомогою превентивних заходів добитись кардинальної зміни свідомості громадян. Саме для цього і потрібні такі комплекси заходів в масштабах усієї країни. Адже досвід розвинених країн показує, що забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом вимагає послідовної роботи з підготовки та виконання комплексних програм, створення систем управління безпекою перевезень. Тому можу Вас запевнити, що ми і надалі братимемо участь і сприятимемо популяризації цих заходів».

Share