Надвірнянське управління ГУ ДФС повідомляє: Для зміцнення обороноздатності України платники Надвірнянщини у січні поточного року сплатили майже 1,5 млн грн військового збору

Надвірнянське управління ГУ ДФС повідомляє:    Для зміцнення обороноздатності України платники Надвірнянщини у січні поточного року сплатили майже 1,5 млн грн військового збору

За січень поточного року на підтримку української армії від платників Надвірнянського району надійшло1 477 тис грн, що на 486 тис грн, або на 49 відс. більше надходжень січня 2018 року.

Платниками військового збору являються фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати своїм найманим працівникам. Ставка збору - 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Нагадуємо, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є обов’язковими платниками військового збору.

 

 

За січень до бюджетів усіх рівнів від платників Надвірнянщини надійшло понад 70 млн гривень податків та зборів

У січні 2019 року від платників податків Надвірнянщини надійшло до бюджетів усіх рівнів 70,2 млн гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сума надходжень збільшилася на 31,3 відсотка, що у грошовому еквіваленті дорівнює 16,7 мільйонів гривень.

До державного бюджету протягом січня 2019 року мобілізовано 47,7 млн грн, що на 8,9 млн грн, або на 23% більше, ніж за відповідний період минулого року.

До місцевих бюджетів надійшло 22,5 млн гривень. Це на 7,8 млн грн, або на 53,4% більше фактичних надходжень січня 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 22,6 млн гривень. Порівняно з січнем 2018 року надходження зросли на 6,3 млн грн.

 

За січень 2019 року бюджет Надвірнянщини отримав майже 22,5 млн. грн.

Платники Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області протягом січня поточногороку до місцевих бюджетів Надвірнянщини сплатили 22,5 млн. гривень. Порівняно з 2018 роком надходження зросли на 53,4%, або на,7,8 млн. гривень. За січень 2018 року до місцевих бюджетів було спрямовано 14,7 млн. гривень.

Наповнення  місцевого бюджету забезпечено переважно за рахунок:

- податку на доходи фізичних осіб (14,7 млн.грн.), питома вага якого у наповненні місцевих бюджетів становить 65,5 відсотки. В порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження збільшились на 5,4 млн.грн. або на 57,4 відс.;

- єдиного податку (3 млн.грн.) - питома вага якого у наповненні місцевих бюджетів становить 13,1 відсотки. В порівнянні до минулорічних надходжень, сума збільшились на 878 тис.грн. або на 42,3 відс.;

- акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів (415 тис.грн.), питома вага якого у наповненні місцевих бюджетів становить 2,9 відсотки.

- земельного податку (2,1млн.грн.) питома вага якого у наповненні місцевих бюджетів становить 9,3 відсотків.

Нагадуємо платникам податків, що своєчасна сплата податків та зборів – це запорука добробуту та стабільності міської, селищної та сільських громад.

 

 

У січні 2019 року платниками Надвірнянщини забезпечено майже 23 млн. грн. ЄСВ

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.

За перший місяць 2019 року платниками Надвірнянського району до бюджету забезпечено 22572 тис. грн. єдиного соціального внеску. Такий показник перевищив надходження з ЄСВ за січень 2018 року на 6258 тис. грн., або на 38,4 відсотка.

Як зазначив начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС Василь Гнатюк, одним з основних пріоритетів у роботі податківців є детінізація ринку праці. Цілеспрямована робота з керівниками підприємств та підприємцями щодо погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працівникам значним чином впливає на збільшення надходжень єдиного соціального внеску до бюджету. Позитивна динаміка надає впевненості у подальшій реалізації економічних та соціальних реформ.

 

За січень 2019 року до Центрів обслуговування платників Надвірнянського управління звернулись майже1 тисяча платників податків

Для зручності платників податків в Надвірнянському управлінні ГУ ДФС функціонують Центри обслуговування платників в Надвірнянському районі та у м.Яремча, фахівці якого надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. В Центрі можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

Так, у січні 2019 року до Центру обслуговування звернулися 998 платників податків, а фахівцями надано 998 адміністративних послуг.

За цей період видано 514 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-гілатників податків. Також надано 66 витягів з реєстру платників єдиного податку, 46 підприємці зареєструвались платниками-спрощенцями. Крім цього, фахівцями інспекції зареєстровано 83 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 59 книг обліку розрахункових операцій. Видано 169 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Звертаємо увагу, що в рамках проведення кампанії декларування доходів в «Електронному кабінеті» (особистого кабінету) реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

В «Електронному кабінеті платника» також є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання громадянами декларації про майновий стан і доходи до 1 травня 2019 року включно.

Дізнатись про особливості заповнення декларації можна  Центрах обслуговування платників у Надвірнянській ДПІ та Яремчанській ДПІ. 

 

 

Share