Обладнання для «Нової української школи» отримала Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст..

Нещодавно голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак спільно з головою райдержадміністрації Олександром Кенізом, начальником відділу освіти РДА Степаном Севериловим та депутатом обласної ради Юрієм Голінеєм відвідали Краснянську загальноосвітню школу та передали технічне обладнання та навчальні матеріали для перших класів в рамках впровадження Концепції «Нова українська школа».

 

Очільник депутатського корпусу районної ради Іван Гурмак відзначив, що реформи на Надвірнянщині проводяться із тісною підтримкою та допомогою органів місцевого самоврядування району та області. Оскільки освітня реформа передбачає переобладнання навчальних класів та оновлення дидактичних матеріалів, районна рада долучилася до спів фінансування, щоб якомога скоріше  забезпечити учнів Надвірнянщини відповідним освітнім процесом.

Директор Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. Федір Кухарчук подякував керівництву району за підтримку, а особливо депутату районної ради Василю Білоусу та депутату обласної ради Михайлу Іваночку.

Так, з обласного бюджету було виділено 60 тис. гривень, за які придбано станції друку, ноутбуки та телевізори. За кошти районного бюджету в сумі 30 тис. гривень закупили матеріали для облаштування конструкцій тренувальних елементів із скелелазіння.

Варто зазначити, що за кошти районного – 150 тис. гривень та обласного – 150 тис. гривень бюджетів зроблено капітальний ремонт системи опалення та навчальних приміщень Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст..

За кошти державного бюджету придбано комплект меблів, дидактичні матеріали та мультимедійний комплекс.

 

Share