Держава не може існувати окремо від свого народу

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, в помещенииНа данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются

 

Демократична держава неможлива без громадян, які вміють і хочуть захищати свої права . Держава не може існувати окремо від свого народу. Ми українці! Ми єдині! Єдині в спільному поступі на шляху до європейських стандартів. 
А це означає, що маємо, кожен на своєму робочому місці, в повсякденному житті, в міру можливостей і повноважень, будувати державу, в якій панує верховенство права. Де створено рівні можливості для кожного українця. Де гарантовано базові права кожного громадянина не тільки в Основному законі, а й у реальному житті. Державу, зрозумілу кожному. Державу близьку і доступну. Щоб кожен українець, не задумуючись, міг сказати : «Я люблю Україну. Україна – це я».
Саме з таких міркувань сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня права я ініціював запрошення до центрального офісу Укртрансбезпеки учнів школи № 78 міста Києва. 

 

Діти мали нагоду заглянути всередину мобільної лабораторії для здійснення габаритно-вагового контролю і задати питання мені та інспекторам, які щодня здійснюють заходи державного контролю за дотриманням перевізниками вимог чинного законодавства про специфіку їхньої роботи; подивитись змістовну презентацію про діяльність Служби. Про те, як повсякденна праця колективу Укртрансбезпеки впливає на безпеку руху вцілому і кожного з них зокрема. Найбільше дітей зацікавили нові он-лайн сервіси. Адже на сьогодні вже у відкритому доступі 18 реєстрів Укртрансбезпеки. На базі цих даних створено зручний сервіс в “Опендатабот”, який дає можливість пасажиру бути активним учасником процесу пасажирських перевезень. Сфотографувавши номер транспортного засобу (це стосується як автобусів, так і таксі) або ввівши його вручну, маємо можливість миттєво перевірити наявність ліцензії у даного транспортного засобу і тоді вже приймати рішення, чи довірити своє життя і безпеку цьому перевізнику.
Я переконаний: якщо ми не голосуватимемо гаманцем за тих, хто безвідповідально відноситься до організації і здійснення процесу перевезення пасажирів, у них залишиться вибір або приділяти безпеці більше уваги, або піти з цього ринку. І це переконання вважаю необхідним донести до якомога більшої кількості людей.

Сподіваюсь, що саме з таким знанням школярі сьогодні повернуться додому..
Приємно вражений безпосередністю і не дитячим змістом запитань. 
Вперше в моєму кабінеті такі відвідувачі.
Звісно, як же без гостинців! Сьогодні діти в кабінеті, в якому приймаються рішення, які забезпечують реалізацію державної політики із забезпечення безпеки на наземному транспорті в масштабах країни, весело ласували медяниками із логотипом Укртрансбезпеки, про яку ще вчора, вочевидь, нічого не знали. 
Дуже сподіваюся, що працівникам юридичного управління таки вдалося донести до них базове розумінням, як захистити себе як пасажира і у нас стало ще більше свідомих громадян.

 

Share