Михайло Ноняк : "Тішить, що наші діти ростуть саме такими. Це означає, що в України гарне майбутнє"

Вийшов на фінішну пряму Всеукраїнський конкурс фото- та відео- робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», який був анонсований під час Тижня безпеки дорожнього руху. 
Роботи розміщувалися на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомога постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» http://dopomogadtp.com/ua/
Переді мною як членом журі постало надзвичайно складне завдання. Майже усі представлені роботи (а їх більше тисячі) вражали несподіваною для юного віку авторів глибиною сприйняття проблеми з аварійністю на українських автошляхах і високою смертністю внаслідок ДТП. Молоді люди знаходили надзвичайно виразні та емоційні засоби для передачі своїх думок і ідей. Тож зробити вибір на користь однієї роботи було надзвичайно важко. І все ж я його зробив.


В номінації «Краща фоторобота» я відзначив фото Олега Кононця з ННВК № 16 «Престиж» міста Ніжин Чернігівської області «Я помітний на дорозі! А ти?». 
Обрав за лаконічність і актуальність. Як на мене, надзвичайно важливою є взаємна повага усіх учасників дорожнього руху один до одного. Як людина, яка часто буває за кермом, я завжди відчуваю особливу вдячність пішоходам і велосипедистам, які дбають про те, щоб бути помітним на слабоосвітлених ділянках дороги, особливо за межами населених пунктів.
Щодо відео, то обрав сюжет учнів школи № 100 з міста Львів. Діти детально обстежили свій район на предмет небезпеки, яка існує через недопрацювання відповідних служб. У їхньому відео є пряме звернення що потрібно зробити для того, щоб діти безпечно почувалися у своєму мікрорайоні. Як на мене, це вже стиль поведінки свідомого громадянина з активною життєвою позицією, який знає, що йому потрібно і вимагатиме це у влади. Тішить, що наші діти ростуть саме такими. Це означає, що в України гарне майбутнє.
З нетерпінням чекатиму рішення моїх колег по конкурсній комісії, щоб дізнатись імена переможців.

Share