Проведено акцію «Посади садове дерево»

      Проведено акцію «Посади садове дерево»На Яремчанщині вже другий рік поспіль відбулася акція: «Посади садове дерево». Організаторами акції виступили: ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та Карпатський національний природний парк. Основною метою заходу є формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень. Насамперед, акція спрямована на відродження традиції садівництва у домашніх господарствах за рахунок посадки добре підготовлених, вже щеплених та адаптованих до наших погодних умов, саджанців.

 

         Активісти роздавали саджанці всім бажаючим в кожному населеному пункті на Яремчанщині у неділю, біля церкви, одразу після Служби Божої. Зокрема, у рамках акції по всій території Яремчанського регіону було роздано понад  тисячу сандженців: грецького горіха, яблуні, сливки, черешні та груші.  Також з детальними рекомендаціями було роздано інструкцію щодо правильної посадки дерев та догляду за ними.  

      «Дуже приємно, що другий рік поспіль, ми крок за кроком долучаємо кожного мешканця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток. Такого роду акції сприяють прищепленню любові та формуванню культури відношення до навколишнього середовища. Посадивши дерево, доглядаючи його, з часом ми отримаємо плоди нашої праці. Впевнений, що акція відбуватиметься щорічно і кожного року збільшуватиметься кількість садженців, які будуть озеленювати наш край.  Також дуже приємно, що багато місцевих жителів долучилися до її проведення. Всім велике спасибі за команду роботу»,- відзначив голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрій Дзвінчук. 

Share