Депутати Надвірнянської районної ради доручили РДА розробити Стратегію управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах району

30 серпня 2018 року під головуванням голови Надврнянської районної ради відбулась чергова ХХІІ сесія районної ради. Велику увагу районні обранці зосередили на питанні про стан доріг в районі та про роботу філії "Надвірнянський райавтодор».

За інформацією начальника філії "Надвірнянський райавтодор» Віталія Трачука з 1 січня 2018 року набуло чинності розпорядження КМУ від 02.10.2013 р. № 759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 27 грудня 2017 року   № 825 «Про прийняття автомобільних доріг загального користування місцевого значення», в межах  Надвірнянського району передано на баланс облдержадміністрації 230,7 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення ( районні та обласні дороги ).

 

Транспортно-експлуатаційні дані цих доріг в переважній більшості не відповідають сучасним вимогам і потребують поліпшення з урахуванням соціально-економічних потреб району. 90% автомобільних доріг місцевого значення  в край незадовільному стані.

 Голова районної ради Іван Гурмак звернув увагу, що відповідати на питання стану доріг в районі повинен би відповідальний представник обласної державної адміністрації оскільки на сьогодні це в компетенції ОДА.Тривалий час районні обранці дискутували щодо необхідності проведення ремонту автомобільних шляхів Надвірнянщини. Чи не кожний напрямок потребує капітального ремонту дорожнього покриття, однак коштів в районному бюджеті ледь вистачає на виплату заробітних плат працівникам бюджетних установ.Варто зазначити, що для проведення поточного дрібного ремонту   Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області для Надвірнянського району  виділено: - автомобільні дороги місцевого  значення - 3783,9 тис. гривень.Вислухавши всі зауваження і пропозиції , районні обранці прийняли рішення визнати роботу районної державної адміністрації щодо здійснення управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах Надвірнянського району недостатньою, а також доручили районній державній адміністрації до 15.10.2018 розробити та подати в районну раду Стратегію управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах Надвірнянського району.

Share