Надвірнянські нафтовики відзначили своє професійне свято

7 вересня, у клубі «Нафтовик» НГВУ «Надвірнанафтогаз», відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтоперебної промисловості, яке традиційно відзначають в Україні в другу неділю вересня. Участь у заходах прийняли представники обласної, районної та міської влад, керівництво та працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз».

 

Урочистості розпочались виступом  муніципального народного аматорського оркестру народної музики «Аркан». Директор підрозділу «Укрнафта-Захід» Олег Мальчик привітав своїх колег зі святом, подякував за плідну працю і зазначив, що саме завдяки таким людям Україна на шляху енергетичної незалежності.  До привітань також приєднались депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Мельничук, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, голова профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Олександр Діканьовта інші. Зокрема, міський голова зазначив, що підприємство сьогодні переживає не найкращі часи, проте міська рада завжди підтримує та надалі підтримуватиме надвірнянських нафтовиків, які своєю сумлінною працею продовжують вкладати вагомий внесок в розвиток міста Надвірна та всього Прикарпатського краю. Також Зіновій Андрійович привітав всіх присутніх з Днем міста, яке надвірнянці також відзначають в другу неділю вересня.

З нагоди відзначення професійного свята кращих працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості нагороджено грамотами та подяками правління ПАТ «Укрнафта», Івано-Франківської ОДА та обласної ради, Надвірнянської РДА та Надвірнянської районної та міської рад.

Зі сцени також лунали музичні вітання у виконанні солістів та художніх колективів. Всім присутнім була представлена виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва, а також унікальна колекція фотоапаратів, авторами яких є працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Share