У Надвірній оновлена міська зона відпочинку ім.Н.Яремчука

Міська зона відпочинку ім.Н.Яремчука – справжня окраса міста Надвірна, на якій знаходяться міські озера, поруч протікає річка Бистриця Надвірнянська та височіють дві гори — Городище і Скала або Потоки. Розташування зони відпочинку є дуже вдалим, та як вона знаходиться в центральній частині міста, що є зручним для місцевих жителів, оскільки не потрібно виїжджати далеко за межі міста, щоб провести своє дозвілля. Міська зона відпочинку користується великою популярністю не тільки серед мешканців Надвірної, а й гостей міста. Сьогодні тут щодня надвірнянці збираються сім’ями, з дітьми, з друзями для активного відпочинку; місцеві спортсмени проводять свої тренування завдяки розвиненій спортивній інфраструктурі; люди старшого віку ходять на прогулянки; молодь проводить різноманітні молодіжні акції та просте дозвілля.

 

За останні роки зона відпочинку ім.Н.Яремчука завдяки спільним зусиллям місцевої влади, комунальних служб та громади зазнала значних змін. Після великих  руйнівних повеней, які сталися на Прикарпатті в 2008 та 2010 роках, був зруйнований пішохідний міст через річку Бистриця Надвірнянська в районі зони відпочинку. За ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича наприкінці 2014 року реалізовано проект відбудови моста. Крім того, в зоні відпочинку  облаштовано освітлення, встановлено 2 волейбольні майданчики, спортивні майданчики із силовими тренажерами, проведено благоустрій (встановлено лавочки, сміттєві урни, висаджено молоді саджанці дерев та кущів, облаштовано алеї та газони).

Завдяки реалізації обласного проекту «Оновлена зона відпочинку ім.Н.Яремчука в м.Надвірна – місця щасливих людей» вдалось вимостити бруківкою пішохідну доріжку до моста через річку Бистриця Надвірнянська, встановити декоративну огорожу, лавочки, провести комплексний благоустрій відпочинкової зони та створити сприятливі умови для організації дозвілля, відпочинку жителів міста. В минулому році силами КП «Надвірнакомунсервіс» проведено роботи по облаштуванню зовнішнього освітлення першого озера. Цього року напередодні свята Івана Купала та Дня молоді силами Надвірнянської дитячої художньої школи, Надвірнянської міської ради  та комунальних служб оновлено сцену в міській зоні відпочинку, яка є єдиною стаціонарною сценою під «відкритим небом», яка діє в місті.

Роботи по проведенню благоустрою території міської зони відпочинку тривають.

З метою створення належних умов для проведення дозвілля мешканців та гостей міста, забезпечення стійкого розвитку та подальшого збереження території зони відпочинку, підвищення туристично-рекреаційного потенціалу міста, керівництво та депутатський корпус міської ради вирішили цього року включити в План соціально-економічного розвитку відновлення території входу в міську зону відпочинку. Нещодавно підрядною організацією було завершено заплановані роботи, а саме: вищевказану територію облаштовано сучасним будівельним матеріалом – бруківкою так, як вона володіє якіснішими експлуатаційними характеристиками та надає кращого естетичного вигляду, ніж асфальт. Крім того, за останні три роки бруківкою також облаштовано вулиці Лепкого та М.Підгірянки, а також тротуар по вул.Кн.Ольги, яка веде до відпочинкової зони.

Варто зазначити, що цього року міською радою також заплановано встановити на території міської зони відпочинку дитячий та спортивний майданчики.

Share