В Надвірній відзначили День медичного працівника

Традиційно в третю неділю червня працівники медичної галузі святкують своє професійне свято. Головні урочистості відбулися  напередодні, 15 червня, в актовому залі Надвірнянської центральної лікарні за участі представників районної та міської влади, духовенства та медичних працівників Надвірнянського району.

Заходи розпочались з благословення всечесних отців: протопресвітера Надвірнянського протопресвітеріату, отця Андрія Бакоти та отця Василя Кугутяка. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв України, які віддали життя за волю і свободу нашої держави. Головний лікар ЦРЛ Надвірнянського району Сергій Ємельянчук привітав своїх колег зі святом,  подякував колективу за спільну працю і наголосив, що в нелегких умовах реформування медицини, наша лікарня показує позитивну динаміку свого розвитку і, не зважаючи ні на що, медики Надвірнянщини докладають усіх зусиль для збереження життя і здоров’я мешканців міста та району.

 

     З привітаннями та побажаннями звернувся до присутніх міський голова Зіновій Андрійович, який наголосив, що саме медики починають піклуватися про людину ще до її появи на світ, зустрічають кожного з нас і супроводжують протягом усього життя, від першого до останнього подиху. Щоденна праця, знання і досвід, людяність і готовність кожного медика прийти на допомогу у будь-яку хвилину дозволяють жити і розвиватися нашій державі. Зіновій Андрійович подякував колективу лікарні за проявлену активну громадську позицію. Адже саме цього року два проекти в галузі медицини, подані на “Бюджет участі”, стали переможцями, завдяки чому Надвірнянська ЦРЛ та Надвірнянська дитяча лікарня отримають нове сучасне медичне обладнання. Міський голова також висловив щиру подяку  медикам та волонтерам, які знаходяться у зоні бойових дій та рятують життя наших захисників, часто ризикуючи власним. Побажав, щоб лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність й надалі були надійним дороговказом у професійній діяльності.

За високий професіоналізм та багаторічну працю з нагоди відзначення професійного свята Дня медичного працівника Зіновій Андрійович  нагородив грамотами міської ради кращих фахівців галузі, зокрема: Длябогу Мирослава, Мушак Ганну, Каратник Любов, Ференц Тетяну, Паращик Ольгу.

До святкових привітань долучились також голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та перший заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, які також вручили відзнаки «За заслуги перед Надвірнянщиною» та спільні грамоти Надвірнянської РДА і Надвірнянської районної ради кращим працівникам районної лікарні.

Урочистості продовжились святковим концертом, який підготував Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. З музичними привітаннями виступили хор «Веселі жабенята» (керівник Наталія Боднарчук), хор «Фіміам» (керівник Марія Рудяк), Іванна Цюрак, Софія Сивак, Соломія Сидорук (керівник Світлана Дремлюга), танцювальний ансамбль під керівництвом Валентини Демчук.

Share