Вітання Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка до Дня журналіста

 Вітання Голови Укртрансбезпеки  Михайла Ноняка до Дня журналіста

Вітаю з професійним святом усіх, тих, хто обрав собі нелегку і, водночас, надзвичайно захопливу професію – журналіст.

      Хочу в цей день побажати Вам завжди бути у вирі подій, працювати «на випередження», бути неупередженими і об’єктивними, мудрими в оцінках і непохитними в переконаннях.

     Саме завдяки Вам не можуть почуватись затишно ті, хто чинить всупереч інтересам суспільства. Саме Ваші гострі матеріали є запорукою того, що наша держава, хоч і болісно та повільно, але неухильно рухається в напрямку до правового суспільства. Ви є тим балансиром, який не дозволяє чиновникам звернути на корупційні манівці. Ви є маркером суспільного здоров’я і першими сигналізуєте про негаразди.

 

 Своєю щоденною самовідданою працею Ви робите цей світ безпечнішим, комфортнішим для життя, добрішим, таким, у якому краще жити усім.

     Хочу виразити Вам щиру вдячність як чиновник і як громадянин за те, що своєю щоденною працею Ви завжди нагадуєте владі, що вона повинна працювати в інтересах народу і відстоювати його інтереси. Тільки маючи чітке усвідомлення цієї парадигми, зможемо побудувати міцну і успішну державу. Чого я усім нам бажаю!

Зі святом!

Share