Привітання Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича з Днем журналіста

Привітання Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича з Днем журналіста

Шановні журналісти!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста, яке в Україні традиційно відзначають 6 червня. Це свято людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки,  виховання високих моральних якостей, для кого слово стало покликанням, а правда й об’єктивність – пріоритетом та цінністю. Професія журналіста цікава, нелегка і водночас надзвичайно відповідальна, адже завжди доводиться бути в епіцентрі подій, оперативно і правдиво доносити інформацію людям, глибоко осмислювати й аналізувати все, що відбувається.

 

Висока професійність, об’єктивність та оперативність висвітлення подій – це те, що завжди притаманне журналістам Надвірнянського краю. Своєю невтомною і відповідальною працею Ви робите великий внесок у розвиток інформаційного простору Надвірної, оперативно і компетентно розповідаєте про значущі події, що відбуваються в місті та районі, у безмежному інформаційному полі підтримуєте імідж  міста. 

Шановні журналісти, прийміть слова щирої вдячності за Вашу повсякденну наполегливу  працю, відданість обраній справі, активну громадянську позицію. Міцного Вам здоров’я, мирного неба, творчої наснаги, креативних думок та цікавих ідей. Нехай Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості, знання і вміння служать на благо розвитку нашого міста та України.

 

Міський голова                                                      Зіновій Андрійович

Share