На Прикарпатті поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 279 ч. 1 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) за фактом перекриття дороги у Делятині

 Від 1-го червня жителі кількох сіл вийшли на протест через жахливий стан дороги Яблунів -Делятин.
Біля школи в селі Стопчатів та в смт. Делятин біля КПП, на роздоріжжі Коломия- Надвірна активісти Надвірнянщини та Косівщини розпочали безстрокову акція протесту. Умова мітингувальників - будівництво дороги Яблунів - Делятин. Від 9-ї ранку люди заблокували проїзд транспорту дорогою, аби привернути увагу влади до їхньої проблеми.
"Наша акція є позапартійною та аполітичною та проводиться з суспільно-економічною метою для вирішення даної проблеми - будівництво дороги. Вона спрямована не проти місцевої влади як такої, а буде спрямована проти чиновників, які не виконують своїх посадових обов'язків. Оцінку їхній роботі ми вже дали, а рівень кваліфікації на займаних посадах нехай оцінить Кабінет міністрів України", - зазначають активісти акції.
Громади сіл Надвірнянського та Косівського районів попереджали про акцію протесту, якщо не розпочнеться ремонт дороги Яблунів-Делятин.


"Вже минув рік від часу, коли проводилася акція непокори активістами Косівщини на відтинку дороги міжміського сполучення Яблунів-Делятин,та, як не прикро, попри обіцянки чиновників, дорога перетворилася на суцільну руїну. Маршрут "Коломия -Делятин" взагалі скасували, бо автобус не витримав. Спочатку нам обіцяли, що починають ремонт в 2017 році. Потім в березні 2018, але завадила погана погода. Далі казали, що 18-20 квітня, але далі обіцянок не пішло. Потім казали, що ремонт розпочнеться в травні, а далі - вже в червні, аби люди не протестували. Так далі тривати не може", - кажуть обурені протестувальники.

На Прикарпатті поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 279 ч. 1 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) за фактом перекриття дороги у Делятині.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив юрист Ігор Фріс.

"Є надія, що держава все ж таки існує та забезпечує дотримання прав методами закону та санкцій за його порушення. Отож.  Зареєстровано кримінальне провадження за вчорашнє блокування дороги в Делятині, що спричинило шкоду сотням якщо не тисячам людей", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 1 червня вранці на Прикарпатті люди перекрили дорогу Львів - Мукачево. У селищі Делятин місцеві мешканці перекрили дорогу державного значення Львів - Мукачево. Вони вимагають ремонту дороги Яблунів-Делятин, яка перебуває у вкрай незадовільному стані.

Share