Вже цього місяця до нас приєднаються й інші політичні сили, - Анатолій Гриценко

 Вже цього місяця до нас приєднаються й інші політичні сили, - Анатолій Гриценко«Громадянська позиція» проводить переговори ще з близько десятьма політичними силами. Серед них як партії, які є у парламенті, так і такі, які утворились відносно нещодавно. Про це  заявив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко. 

Нагадаємо, «Громадянська позиція» та політична сила «Альтернатива» офіційно повідомили про своє об’єднання.  

 «Партія «Альтернатива», яку я представляю, разом зі мною вирішила підтримати на президентських виборах як єдиного кандидата Анатолія Гриценка. Також політична сила стає частиною «Громадянської позиції» і разом піде на наступні парламентські вибори. Я думаю, ви всі розумієте ситуацію, яка склалась в країні.

Вже цього місяця до нас приєднаються й інші політичні сили, - Анатолій ГриценкоП’ятий рік після Революції Гідності ми бачимо, що очільники держави поставили власні інтереси вище за інтереси країни. Вони можуть розповідати про 144 реформи, але суспільство та економіку не обдуриш. Всі ми бачимо реальний стан речей», - сказав Єгор Фірсов. 

Анатолій Гриценко, у свою чергу, додав, рішення було прийнято задовго до того, як оприлюднили рейтинги, де «Громадянська позиція» - номер два, а прізвище Гриценка – перше, друге або третє з реальними шансами на перемогу. Лідер «Громадянської позиції» уточнив, що зараз переговори йдуть із багатьма іншими політсилами та вже цього місяця буде повідомлено про їх результати. 

«Минулого разу, коли я був у Вінниці, то казав, що йдуть переговори із різними політичними силами про об’єднання. Нам важливо висунути одного кандидата. Ці переговори продовжуються. І з «Самопоміччю», і з «Народним контролем», і з «Європейською партією», і з «Рухом нових сил», з «Демократичним альянсом», з «Силою людей», з «Хвилею» Чумака, з окремими особистостями, які проявили себе принциповими, порядними, професійними патріотами. Сподіваємось, що результат буде досягнутий. Гарантую, там, де щось залежить від мене, я докладу максимальні зусилля. Вже найближчим часом, цього місяця, ви побачите приєднання нових політичних сил до нашої команди», - повідомив Гриценко. 

За його словами, це буде команда, яка об’єднається на основі спільного розуміння проблем країни, спільної відповідальності їх вирішувати. 

«Це команда, яка формується не під одні вибори. Це і президентські, і парламентські, і місцеві вибори 2020 року, аби потім на всіх рівнях показати синергію», - підсумував Гриценко. Щодо інших партій, наприклад, «Батьківщини», то, підкреслив Гриценко, сама Юлія Тимошенко публічно заявила, що йде на вибори сама. Тож, із нею можлива лише певна координація на виборах під час підрахунку голосів.

Share