Презентація результатів дослідження попиту на професії та навички працівників

17 травня у м.Києві у бізнес конференц-холі «Inveria» відбувся семінар для працівників державної служби зайнятості на тему: «Презентація результатів опитування роботодавців в рамках дослідження з питань ринку праці та навичок», в якому взяла участь начальник відділу статистики та прогнозування обласного центру зайнятості Тетяна Захаренко. Семінар організовано Світовим банком у співпраці із державною службою зайнятості.

       Захід відкривали старший спеціаліст з питань соціального захисту Світового банку, керівник проекту Катерина Петрина та заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.

 

       Дослідження, яке презентовано під час семінару, було проведене фахівцями Світового банку в рамках технічної допомоги з питань ринку праці та навичок. Мета опитування полягає у зборі якомога більш точних та повних даних від роботодавців щодо збільшення чи зменшення попиту на працівників тієї чи іншої професії (спеціальності), а також існуючих та бажаних навичок працівників.

      Дане дослідження здійснювалося у два етапи – попередній (пілотний) етап та основний. Результати пілотного етапу, що включав глибинні інтерв’ю та фокус-групові дискусії, дали змогу створити та відредагувати анкету для опитування, розробити ефективну стратегію проведення опитування та відповідно підготувати інтерв’юєрів.

      Детальний звіт за результатами опитування роботодавців  дає уявлення про попит на професії та компетенції, а також відповідність між існуючими та бажаними навичками працівників з точки зору роботодавців, розширяє розуміння потреб роботодавців.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

 та архівної справи

 Івано-Франківського обласного центру зайнятості

 

 

Share