Надвірнянський міський голова вручив дипломи переможцям Громадського бюджету

17 травня, на засіданні чергової 24 сесії Надвірнянської міської ради, відбулось урочисте нагородження дипломами переможців ІІ-го міського конкурсу проектів «Громадського бюджету».

Цього року в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 250 000 грн. на реалізацію одного великого (200 000 грн.) та одного малого (49900 грн.)  проектів. 

За результатами голосування громадян міста переможцями стали 2 проекти категорії «Охорона здоров’я», які набрали найбільше голосів, а саме: великий проект «Здорова дитина – здорова нація (придбання медичного обладнання для Надвірнянської дитячої лікарні – кисневого концентратора та монітора пацієнта)» (автор Мирослав Длябога) та малий проект «Точний діагноз – успішне лікування (придбання медичного обладнання для Надвірнянської ЦРЛ – коагулометра для профілактики інсультів та інфарктів)» (автор Любов Каратник).

 

Зіновій Андрійович привітав переможців та вручив відповідні дипломи авторам проектів Мирославу Длябозі та Любові Каратник. Міський голова коротко розповів про Бюджет участі, який Надвірнянська міська рада запровадила минулого року у рамках проекту “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ — ІІ), який реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Вже протягом 2-х років кожен надвірнянець має можливість подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті. В минулому році переможцями стали 2 проекти категорії «Спорт», а саме: «Шаховий спорт – дозвілля та розвиток інтелекту» та «Настільний теніс доступний кожному», в рамках яких в міському парку ім.І.Франка було встановлено вуличні шахові та тенісні столи.

Цього року мешканці міста подали 11 проектів, з яких переможцями стали саме проекти категорії «Охорона здоров’я». Варто зазначити, що друге місце серед великих проектів зайняв проект «Встановлення громадських вбиралень (модульного типу) в міському парку та зоні відпочинку», серед малих – «Встановлення дитячого майданчика в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука». Зіновій Андрійович висловив подяку авторам проектів, які не залишились байдужими, а проявили свою ініціативу, розробивши і подавши на Бюджет участі проекти, а також всім жителям міста, які підтримали ті ідеї, які змінить життя в місті на краще. Наступного року планується оголосити ІІІ-й міський конкурс проектів «Громадського бюджету».

            На сесії міської ради також були присутні головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук та головний лікар Надвірнянської дитячої лікарні Василь Монастирецький. Зокрема, Сергій Ємельянчук висловив щирі слова подяки міському голові, депутатському корпусу та всім небайдужим мешканцям міста, які підтримали дані проекти. І зауважив, що їх мета – забезпечення максимально якісного, ефективного та швидкого надання невідкладної медичної допомоги завдяки використанню сучасної апаратури, покращенню матеріально-технічної бази Надвірнянської дитячої та центральної районної лікарні шляхом придбання медичного обладнання, яке є на сьогодні вкрай необхідне.

Вже найближчим часом дані проекти будуть реалізовані та закуплено сучасне медичне обладнання, а саме кисневий концентратор та монітор пацієнт для Надвірнянської дитячої лікарні та коагулометр для профілактики інсультів та інфарктів для Надвірнянської ЦРЛ.

Вітаємо переможців!

Share