Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє: Впродовж чотирьох місяців 2018 року платники податків Надвірнянщини перерахували до бюджету більше як 280 мільйонів гривень

У січні-квітні поточного року платниками податків Надвірнянського району перераховано до бюджетів усіх рівнів 280,2 млн. гривень, що на 4 більше відповідного періоду 2017 року. 

 Із загальної суми надходжень до Державного бюджету надійшло 197,3 млн. гривень податків, зборів та платежів.

Зокрема, 13,8 млн. гривень склали надходження податку на додану вартість, 17,2 млн. гривень надійшло податку на доходи фізичних осіб -, а також 167,5 млн. гривень забезпечено надходжень рентної плати та плати за використання інших природних ресурсів.

 

До місцевих бюджетів Надвірнянщини протягом чотирьох місяців у 2018 році платники податків перерахували 82,9 млн. гривень, що на 16,1 млн. грн. більше ніж за аналогічний період 2017 року.

У порівнянні з показниками січня-квітня минулого року збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб на 6,5 млн. гривень, єдиного податку - на 1,2 млн. гривень, земельного податку та орендної плати – на 1,3 млн. гривень.

Окрім того, надійшло 79 млн. гривень єдиного соціального внеску, що на 17,1 млн. гривень більше ніж торік.

 

На допомогу армії платники Надвірнянщини спрямували майже6 мільйонів гривень

У січні – квітні 2018 року платники, що перебувають на обліку у Надвірнянській ОДПІ, сплатили 5,7 тис.гривень військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 693 тис. гривень. Про це повідомив начальника Надвірнянського управління ГУ ДФС в області Василь Гнатюк.

«Сплата військового збору – це  внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі», - наголосив посадовець.

Нагадаємо, військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

 

Платниками Надвірнянщини сплачено майже 14 млн. грн. ПДВ

За чотири місяці поточного року суб’єктами господарювання, що знаходяться на обліку в Надвірнянській ОДПІ, сплачено до Державного бюджету України податку на додану вартість в сумі 13786 тис. гривень. Зокрема, у квітні надійшло майже 5714 тис. грн. ПДВ. Про це повідомили в Надвірнянському управлінні ГУ ДФС в області.

У січні - квітні 2018 року представникам бізнесу Надвірнянщини відшкодовано майже 5319 тис. гривень податку на додану вартість, що на 1047 тис. гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Податківці нагадують, що Державною фіскальною службою запроваджено новий сервіс – подання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову такої реєстрації (далі – Скарга) в електронному вигляді.

 Електронні формати Скарги та Заяви розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

Новий сервіс затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

 

В 2018 році платники Надвірнянщини перерахували більш як 79 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

Протягом січня-квітня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склало майже 79026 тис гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 17072 тис. гривень.

Із загальної суми надходжень у квітні поточного року надійшло 21741 тис.гривень. єдиного соціального внеску.

Відповідно до внесених змін, для працедавців та застрахованих осіб  з 01.01.2018 року такі важливі новації:

1) Максимальна база нарахування єдиного соціального внеску (ЄСВ) становитиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати  замість нинішніх 25 розмірів прожиткового мінімуму;

2) Платниками ЄСВ відтепер також є і члени фермерського господарства (у разі, якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах);

3) У разі якщо фізичні особи - підприємці (ФОП) і члени фермерського господарства отримують пенсію або соціальну допомогу, вони звільняються від сплати ЄСВ за себе;

4) ФОП - платники єдиного податку I групи сплачують ЄСВ у розмірі 819,06 грн;

5) Фізичні особи, які виконують роботи на підставі договору цивільно-правового характеру (ЦПХ), ФОП, а також особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства тепер також підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

 

Share