Інтелектуальна гра на Кубок міського голови «Ми діти твої, Україно!»

13 квітня, в Надвірнянській міській раді відбулась  інтелектуальна гра серед учнівської молоді на Кубок міського голови «Ми діти твої, Україно!» організаторами якої є Надвірнянська міська рада, Надвірнянська районна станція юних техніків та відділ освіти Надвірнянської РДА. Такі інтелектуальні змагання проводяться шостий рік поспіль і стали вже традиційними. Метою організації  такої інтелектуальної гри є залучення до спілкування засобами гри інтелектуально – розвинутих підлітків; узагальнення знань учнівської молоді з краєзнавства, мовознавства, літературознавства;  розширення світогляду, виховання впевненості в собі, у власних силах, прагнення до самовдосконалення, вміння брати на себе відповідальність; виховувати інтерес та повагу   до культурних цінностей рідного краю.

 

Участь в змаганнях взяли учні 5 команд: «3D» (Надвірнянська ЗОШ №1), «Блискавиця» (Надвірнянська ЗОШ №2), «Sky team» (Надвірнянська ЗОШ №3), «Еврика» (Надвірнянська станція юних техніків) та «Мудрики» (Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді). Команди змагались, відповідаючи на запитання 5 напрямків: «Історія України та рідного краю», «Традиції українського народу», «Географія України», «Мистецтво і культура» та «Наука і техніка». За кожну надану правильну відповідь команда отримувала 1 бал. А оцінювали відповіді учасників журі у складі міського голови Зіновія Андрійовича, начальника відділу освіти Надвірнянської РДА Степана Северилова, методиста РІМЦ Лілії Івасик, методиста райСЮТ Галини Брунарської та керівника гуртка райСЮТ Ігоря Гаврилюка.

Кожна з команд показала хороші результати, проте перемогли кращі з кращих: 3-тє місце зайняли вихованці Станції юних техніків, друге – учні Надвірнянської ЗОШ №2, а кубок міського голови у чесній грі вдалось здобути команді «3D» Надвірнянської ЗОШ №1.  Міський голова Зіновій Андрійович наголосив, що Надвірнянська міська рада завжди радо підтримує такого роду змагання серед молоді нашого міста, які дозволяють поглибити свої знання в різних галузях, розвинути командний дух та висловив пропозицію, щоб в наступних змаганнях блок питань стосувались напрямку історії та культури нашого рідного міста Надвірна. Міський голова подякував співорганізаторам та учасникам гри, які показали хороші знання. Учасників також привітав і начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов, який спільно з міським головою Зіновієм Андрійовичем вручили учням грамоти та кубок.

Share