У Надвірні провели турнір з міні-футболу в пам’ять про загиблого бійця Анатолія Гаркавенка

Нещодавно відбувся турнір з міні-футболу «Прикарпатська Весна» пам`яті загиблого бійця в московсько-українській війні Анатолія Гаркавенка позивний «Морячок». Змагання проводяться другий рік поспіль і цьогоріч зібрали ще більше футбольних команд.

Анатолій Гаркавенко проживав в селищі Делятин. Боєць служив в підрозділі ОУН 93-ї ОМбр. Загинув під час виконання бойового завдання 30 січня 2016 року. Йому було всього 25 років. 

В урочистому відкритті турніру взяли участь мама загиблого бійця Анна Гаркавенко, керівництво району та міста, бійці та ветерани московсько-української війни і громадськість.

 

 

«Цей турнір проводиться, щоб не забувати наших бійців, наших Героїв. Спорт є сильним тим, що передається традиція від старших до молодших. Будемо робити усе, щоб наступне покоління молодих спортсменів, як аматорів, так і професіоналів, знали і виховувались на таких прикладах самопожертви, відваги та любові до України, які показав нам Герой Анатолій Гаркавенко.» – зазначив голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак.

Мама загиблого Анатолія Анна Гаркавенко подякувала за такий спомин про сина. Переможців нагородили іменними медалями в пам’ять про «Морячка» та призовим кубком, а також грамоти й подяки отримали всі учасники турніру. Організатори сподіваються, що надалі кубок «Прикарпатська весна» стане традиційним і збиратиме команди не тільки з району, а й з області.

Share