«Христос Воскрес! – Воскресне Україна!»: великоднє привітання від Надвірнянського районного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка

«Христос Воскрес! – Воскресне Україна!»: великоднє привітання від Надвірнянського районного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка

У ці дні ми святкуємо величне  християнське свята, назване в народі Великоднем, Великим Днем перемоги добра над злом, тріумфу Божого милосердя і любові над силами темряви, недовіри, підступу.

Світло радості через велике це Свято увійде в наші душі і ми вітатимемо один одного  традиційним «Христос Воскрес!». А десь глибоко в душі кожного українця відлунюватиме вимріяне цілими поколіннями «Воскресне Україна!», бо глибока християнська традиція нерозривна з нашими національними переживаннями.

 

Христос воскрес, пройшовши через осуд від тих, які лиш вчора кричали «Осанна!», зазнавши відступництва і зрад від найближчих, відчувши від них гіркоту нерозуміння і слабодухості. Христос воскрес, прийнявши мученицьку смерть на хресті, приніс в жертву во ім’я спасіння людства своє земне життя, навіки змінивши душі людей, дарувавши нам світло любові, милосердя і добра.

З Його заповітами намагаємось іти по життєвій дорозі. Україна воскресла, виокремилась на карті світу як держава через жертовну працю для неї мільйонів і через найвищу жертву – життя, які принесли найкращі, героїчні сини нашого народу під Берестечком, Крутами, у повстанських боях і в боях Другої Світової. Власне їхня невідступна віра у свій народ, небачені звитяга і мужність виховали героїв Небесної Сотні і тих, які нині так віддано і мужньо захищають нашу землю у війні з ненависним окупантом.

То ж бажаємо радісних, духовних, благословенних свят Воскресіння Христового для вас і ваших родин, дорогі  просвітяни !

Керівництво Надвірнянського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка

Богдан Березицький, Михайло Ноняк,  Гнна Мохнач 

Share