Великоднє вітання голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака

Дорогі краяни!

 Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю Вас із величним християнським святом Світлим Днем Христового Воскресіння!

Чудо Воскресіння Христового є джерелом натхнення та наснаги для кожного християнина, адже саме у цей Великий день ми можемо відчути всю велич Господньої любові. Воскресіння Христове дарує нам віру, з якою ми йдемо до своєї мети, дає нам силу перемагати випробування в житті, і радість, що наповняє серця світлом мужності та надії.

 

Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації, що вкотре відроджується через боротьбу на Східному фронті за соборність і незалежність Своєї Богом Даної Землі. У цей день дякуємо Господу Богу за те, що у час випробувань ми відчуваємо його захист і ласку. Дякуємо нашим воїнам московсько-української війни за можливість чути Великодні дзвони радості і добра тут на мирній Україні, молимося за всіх полеглих українських Героїв, які сьогодні поруч з Спаситилем в небесній варті України.

Бажаю душевного піднесення і гармонії, миру та спокою Вашим оселям. Нехай Великодні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на життєвому шляху нашої неньки-України. Здоров’я, любові і барвистого, як українська писанка, життя.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Share