Привітання Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича з Великодніми святами

Привітання Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича з Великодніми святами

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

У цей благословенний час, коли оновлюється та розквітає природа, до нас приходить найвеличніше християнське свято – Світлого Воскресіння Христового. Святий Великдень, як торжество великої жертовності,  несе нам довгоочікувану радість перемоги життя над смертю, світла над пітьмою, нагадує нам про всеперемагаючу силу добра, непохитної віри і правдивої любові. Кожен із нас зустрічає цей день з відкритою душею і чистим серцем, з почуттям благодаті та очищення, віри у краще майбутнє. Велич Христового Воскресіння надихає на добрі справи, світлі помисли, закликає до милосердя, взаємодопомоги, справедливості та любові до ближнього.

 

З давніх-давен ми, українці, як духовно багата та глибоко релігійна нація, завжди шанували свою культуру, свято берегли свої звичаї і традиції. Ці віковічні християнські цінності і сьогодні допомагають нам зберегти свою самобутність, надалі згуртовують надвірнянців на спільну працю задля розбудови і процвітання України та розвитку рідного міста. Відзначаючи величне свято Воскресіння Христа у родинному колі з особливими сподіваннями на мир в нашій державі, просимо Божого Благословення на нашу вкраїнську землю. Згадаймо наших Захисників, що в окопах, зі зброєю у руках, оберігають наш спокій. Пам’ятаймо тих, кого немає з нами  та Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну. 

 Шановні надвірнянці!

Усвідомлюючи велич свята Воскресіння Господнього, піднесімо наші молитви до Всевишнього з подякою за те, що у час випробувань ми завжди відчуваємо Його захист і підтримку.  Хай всемогутня благодать Воскреслого Спасителя увійде у кожну надвірнянську оселю, наповнює радістю величного торжества, додає сили й мудрості  творити на своїй рідній землі мирне та щасливе майбутнє,  обдаровує небесними і земними ласками, зміцнить здоров’я, укріпить Віру,  подарує Надію, вселить Любов й об’єднає задля утвердження і розбудови незалежної України та процвітання нашого міста!

Христос Воскрес!             Воскресне Україна!

 

 Міський голова                                                                Зіновій Андрійович

Share