В Надвірній відбулось відкриття ІІІ міжнародного турніру із боксу серед жінок «Кубок Карпат»

6 березня, у  спорткомплексі «Нафтохімік» відбулось урочисте відкриття ІІІ Міжнародного турніру з боксу серед жінок «Кубок Карпат», який проходитиме в м.Надвірна  6-11 березня. В турнірі візьмуть участь збірні команди жінок з України, Казахстану та Туреччини. Серед них – переможниці і призерки Чемпіонатів світу, Європи й Азії. Такий турнір став для нашого міста вже традиційним і проходить втретє. Участь в попередніх змаганнях приймали понад 400 учасниць з України, Казахстану, Індії, Азербайджану, Польщі та Німеччини.

Привітати учасників змагань завітали начальник управління спорту Івано-Франківської ОДА Орест Оклієвич, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, міський голова м.Надвірна Зіновій Андрійович, старший тренер збірної України з боксу серед жінок, молоді та юніорок Сергій Данилів,  депутат Надвірнянської міської ради, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк.

 

Міський голова Зіновій Андрійович радо привітав всіх спортсменів та тренерів і зазначив, що це вже не перший чемпіонат такого рівня, який проходить на теренах нашого міста. Висловив щирі слова подяки організаторам та учасникам змагань, адже проведення таких турнірів і чемпіонатів сприяє популяризації Надвірної як спортивного центру не тільки Прикарпаття, а й всієї України. Зіновій Андрійович побажав, щоб надвірнянська боксерська арена стала для кожної з учасниць початком успішної спортивної кар’єри, а всі спортсменки в майбутньому гідно представляли свої країни на міжнародних змаганнях. Старші тренери збірних команд країн-учасниць також подякували організаторам змагань, зокрема представникам районної та місцевої влад за гостинність і наголосили, що приємно вражені таким теплим прийомом.

Турнір розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України. Після оголошення суддівської колегії розпочались безпосередні змагання, які проходитимуть в спорткомплексі з 6 по 11 березня. Боксерські поєдинки відбуватимуться із 15.00 до 20.00 год. Півфінал – у суботу, 10 березня, о 12.00 год. Фінальні поєдинки відбудуться в неділю, 11 березня, об 11.00 год.

Організатори ІІІ міжнародного турніру «Кубок  Карпат» – Міністерство молоді та спорту України, Федерація боксу України, Федерація боксу Івано-Франківської області, Управління спорту Івано-Франківської ОДА, Надвірнянські районна і міська ради та райдержадміністрація, СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» і КСМК «Едельвейс».

Share