Медична реформа: з 1 квітня хороші лікарі зароблятимуть дуже непогані гроші

З 1 квітня терапевти, педіатри та сімейні лікарі прийматимуть пацієнтів тільки після підписання меморандуму. Для цього створили Національну службу здоров'я з бюджетом в 8,2 млрд грн. Про це пише Realist. Згідно з умовами реформи кожен лікар зможе підписати меморандуми з 2 тис. пацієнтів. Для педіатрів це - 120 тис. грн/міс, які дістаються лікарні. Від кількості пацієнтів залежить розмір зарплати лікаря. На одного пацієнта буде виділено 370 грн на рік - виключно на роботу лікаря. За додаткові аналізи або спеціалізовану допомогу вже з 2020 року доведеться платити окремо і за затвердженими тарифами.

 

Тепер не можна буде безоплатно записатися до вузькопрофільних спеціалістів, а лише після консультації у сімейного лікаря. Автор: realist.online В будь-який момент можна укласти меморандум з іншим медиком Також пацієнти не будуть "прикріпленими" до дільничного лікаря. Укладати договір можна з тим лікарем, якого вам порекомендували або який вам сподобався. В разі потреби заміни терапевта чи педіатра, в будь-який момент можна укласти меморандум з іншим медиком. "Лікар первинної медичної допомоги - це фахівець, який має всю інформацію про ваше здоров'я. Завдяки цьому він бачить взаємозв'язки і може визначити, на якій стадії потрібне втручання профільного фахівця. Інформація про стан здоров'я пацієнта буде міститися в електронній системі охорони здоров'я. Навіть коли пацієнт перейде до іншого лікаря, вся інформація буде доступна. Головний обов'язок лікаря первинної медичної допомоги - вчасно попередити або виявити захворювання на ранній стадії ", - пояснюють в Міністерстві охорони здоров'я.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2018/02/23/285202-medychna-reforma-1-kvitnya-horoshi-likari-zaroblyatymut-duzhe-nepogani-groshi

Share