На Надвірнянщині триває збір допомоги для бійців московсько-української війни

2 лютого 2018 року волонтерська організація за підтримки голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, провели в місті Надвірна на майдані Шевченка збір допомоги для воїнів московсько-української війни.
Надвірнянщина вкотре підтвердила свою небайдужість та зробила черговий внесок у спільну перемогу над окупантом. До благочинності долучилися цілі установи та управління, школи і перехожі громадяни, котрі не проходили повз, а охоче підтримували таку необхідну справу. Вже незабаром можна буде ознайомитися з детальним звітом по зборі допомоги.


Іван Гурмак зауважив, що зараз на фронті чимало бійців з Надвірнянського району, які чекають на домашні гостинці і вісточку з малої батьківщини, тому нашим завданням тут на мирній Україні є всебічна підтримка земляків, щоб вони ні на мить не подумали ніби про них забули. Тільки разом здолаємо ворога.
Голова наглядової ради БФ «Свобода Гідність Перемога», депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко здійснив десятки волонтерських поїздок на передову і наголошує, що війна триває і про це слід пам’ятати, не опускати руки, а все більш працювати і сприяти перемозі українського війська.
Зібрані продукти будуть відправлені до наших бійців 5 лютого, а 4 лютого з 12 год. на майдані Шевченка збір продуктів харчування, теплого одягу, та засобів гігієни продовжиться.

Share