Відбулося засідання вісімнадцятої сесії Надвірнянської районної ради

1 лютого 2018 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулося засідання чергової вісімнадцятої сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Для її роботи зареєструвалися 27 районних обранців. На порядку денному низка актуальних питань.
Серед присутніх депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищні та сільські голови, голови об'єднаних територіальних громад, керівники підприємств та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.


Засідання розпочали із хвилини мовчання в пам’ять про воїнів-крутянців, що героїчно загинули 100-років тому в нерівному бою з московським ворогом на станції Крути, Героїв Небесної Сотні, бійців московсько-української війни та всіх Героїв України, котрі віддали свої життя за свободу та незалежність рідної землі.
Голова районної ради Іван Гурмак з нагоди роковин пам’ятних дат української історії, а саме 99-річчя Дня Соборності України, 100-ліття з дня проголошення незалежності Української Народної Республіки та 100-ліття з нагоди бою під Крутами зазначив, що в ці пам’ятні дні кожен з нас повинен замислитися чи не соромимо ми слави невинно убієнних патріотів України, чи реалізовуємо ті цінності, які століттями відстоюють українці всіх поколінь.
«Бій на станції Крути ще 100 років тому засвідчив, ствердне прагнення української нації будувати самостійну і незалежну державу-Україну. Тому не маємо права на поразку і кожен з нас повинен працювати заради цілковитої перемоги над одвічним ворогом.»- відзначив очільник Надвірнянщини.
За багаторічну сумлінну працю в області культури та з нагоди 60-ліття Іван Гурмак вручив подяку голови районної ради методисту районного будинку культури Ганні Халак.
Депутати районної ради привітали ювілярку оваціями.

Share