Святий Миколай з допомогою Надвірнянських податківців привітав дітей будинку дитини

Вже стало традицією, що в цей святковий день податківці Надвірнянщини навідуються в Надвірнянський будинок дитини з подарунками та привітаннями.

У такий радісний день начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк та в.о. начальника Надвірнянської ОДПІ Богдан Нагорняк щиро привітали вихованців та працівників будинку дитини з таким казковим святом та від імені працівників податкової інспекції вручили дітям солодощі та речі першої необхідності.

 

Малята теж підготували гостям подарунки: вони співали, танцювали, розповідали вірші.

Василь Гнатюк привітав персонал дитячого будинку з святом та подякував за те, що створюють затишок та тепло, дарують віру та запалюють в дитячому серці вогник добра.

Із словами вдячності до податківців звернулася головний лікар Надвірнянського будинку дитини Галина Кузнєцова, яка зазначила, що саме такі заходи попри всі удари долі, допомагають таким дітям залишатися доброзичливими, чутливими, кожна дитина відчуває на собі доброту та турботу.

Хоч все в них є: доглянуті та ситі, книжок багато, забавок, речей,

Але так хочеться їм притулитись, до найдорожчих маминих грудей.

О, Боже праведний, чого так є на світі?

Сідають бузьки, не на ті дахи, й за що ось ці маленькі діти,

Несуть цей хрест не за свої гріхи.

Без сліз на очах не можливо було споглядати ці захоплені феєрією обличчя, які бачать, на жаль, так мало світлих моментів у своєму житті і чекають на такі приємні візити з нетерпінням.

На закінчення свята всі дружно заспівали «Ой, хто, хто Миколая любить».

 

 

 

Share