Делегація з міста-побратима Пруднік в Надвірній

Вже за доброю традицією напередодні новорічно-різдвяних свят до нашого міста щороку приїжджає делегація з міста-побратима Пруднік (Польща). Мета цьогорічного візиту – підведення підсумків співпраці між нашими містами в 2017 році, обговорення майбутнього співробітництва в 2018 році, а також зустріч з учнями Надвірнянської школи №3 та Пасічнянської ЗОШ і парафіянам костелу Успення Пресвятої Богородиці м.Надвірна.

 

 Щороку напередодні Дня св.Миколая за ініціативи Ванди Якімко в м.Пруднік організовують благодійну акцію, в рамках якої громада м.Пруднік допомагає у зборі подарунків для надвірнянських дітей.

14 грудня, делегація з міста Пруднік разом з міським головою м.Надвірна Зіновієм Андрійовичем відвідала Надвірнянський будинок дитини, адже саме малюки, які перебувають в цьому закладі потребують не стільки матеріальної допомоги, а моральної підтримки та уваги з боку небайдужих людей. Гості відвідали також паліативне відділення, де перебувають діти з особливими потребами. Польські побратими привезли для малюків іграшки, засоби гігієни та солодощі.

Міський голова м.Надвірна Зіновій Андрійович подякував представникам польської делегації за постійну допомогу та підтримку, а також за плідну співпрацю у реалізації соціальних проектів.

 

Share