Надвірнянська ОДПІ інформує: З початку 2017 року Надвірнянською ОДПІ отримано майже 48 тисяч звернень від представників бізнесу та громадян

Надвірнянська ОДПІ інформує:  З початку 2017 року Надвірнянською ОДПІ отримано майже 48 тисяч звернень від представників бізнесу та громадян

З початку року до Центрів обслуговування платників Надвірнянської ОДПІ (включаючи відділення ) звернулось 47600 відвідувачів, працівниками Центрів надано громадянам та суб’єктам господарювання 25334 адміністративних послуг.

Найчастіше громадяни звертаються до Центрів обслуговування з метою видачі їм облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Зокрема, протягом січня-листопада поточного року було надано 2998 таких послуг, а це 23 відсотки від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також, 6901 платник податків отримав відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

 

Популярними залишаються послуги з реєстрації розрахункових книжок та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг протягом січня-листопада було надано 2226 та 1146 відповідно. Крім того, 990 платників зареєструвались платниками єдиного податку та зареєстровано 872 книг обліку доходів і витрат платниками єдиного податку.

Слід зазначити, що Державна фіскальна служба постійно удосконалює існуючі та пропонує нові електронні сервіси. Одним із нових сервісів є надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків щодо отриманих доходів засобами телекомунікаційного зв’язку у безкоштовному програмному забезпеченні «Єдине вікно подання електронної звітності» (http://sfs.gov.ua) та Електронному кабінеті платника податків (http://cabinet.sfs.gov.ua).

 

Платники податків Надвірнянщиниза 11 місяців 2017 року поповнили місцеві скарбницімайже на 197 млн гривень

Надходження до місцевих бюджетів склали 196,5 млн грн, що на 46,8 млн грн більше, ніж надійшло за відповідний період 2016 року, у тому числі:

-податку на доходи фізичних осіб -135,6 млн грн (на 41,3 млн грн більше, ніж минулого року);

-податку на землю - 25,4 млн грн (на 7,8 млн грн більше, ніж минулого року);

-єдиного податку – 17,8 млн грн (на 6,7 млн грн більше, ніж минулого року).

За листопад 2017 року платниками податків сплачено до місцевих бюджетів 19,8 млн гривень.

 

Торгівля алкоголем та тютюном збагатила місцеві бюджети більш як на 5 млн грн

Реалізація підакцизних товарів через роздрібну мережу стабільно наповнює місцеві бюджети Надвірнянського району. За одинадцять місяців 2017 року до бюджету надійшло 5,4 млн грн податку. Зокрема, у листорпаді 2017 року до бюджету надійшло 360 тис. гривень.

Надвірнянська ОДПІ нагадує, що роздрібна торгівля групою підакцизних товарів може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, виключно за наявності ліцензій. До підакцизної групи товарів відносяться алкоголь, тютюнові вироби та паливно - мастильні матеріали.

 

На обороноздатність платники Надвірнянщини спрямували майже13 млн грн. військового збору

Завдяки сумлінню працедавців та громадян, які отримують легальні доходи, до держбюджету з початку 2017 року надійшло 12 мільйонів 916 тисяч гривень військового збору. Про це проінформував виконуючий обов’язки начальника Надвірнянської ОДПІ Богдан Нагорняк.

Таким чином, цього року на потреби національної армії платниками податків Надвірнянщини спрямовано на 25,3 відсотки більше військового збору проти аналогічного періоду минулого року .

Богдан Нагорняк відмічає, що відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Збільшення находжень військового збору – це підтвердження того, що все більше роботодавців відмовляються від виплати заробітної плати в «конвертах» та офіційно оформлюють працівників на роботу.

 

На соціальні гарантіі платники Надвірнянщини спрямували понад 186 мільйонів ЄСВ

З початку року платники податків Надвірнянської ОДПІ перерахували до бюджету 186,1 млн. грн.. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 42,3 млн. грн. або на 29,5 відсотків перевищує показник 11 місяців минулого року.

Зокрема, за підсумками листопада поточного року на соціальні гарантії направлено 17,9 млн. грн ЄСВ. Порівнюючи з листопадом минулого року надходження зросли на 5,5млн. грн., або на 44,3 відсотки.

Податківці звертають увагу, що неоформлена праця та виплата заробітної плати «в конвертах» позбавляє громадян соціального захисту, адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.

 

 

Увага! Закінчується термін подання декларації за 2016 рік для отримання податкової знижки

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку, - повідомляють в відділі податків і зборів з фізичних осіб Надвірнянської ОДПІ.

Податкова знижка для фізичних осіб, - це документально підтверджена сума витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів, робіт, послуг у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками звітного року у вигляді заробітної плати.

Платники податку, які бажають скористатися правом на податкову знижку за підсумками 2016 року, повинні до кінця поточного року подати річну податкову декларацію до контролюючого органу за місцем реєстрації громадянина.

Сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Якщо платник податку до кінця податкового року не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2016 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Платники податків мають можливість заповнити та направити декларацію про майновий стан і доходи через мережу Інтернет. Для користування цією послугою платнику потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

 

З 11 грудня використовуємо нові форми реєстраційних документів для отримання ЕЦП

Для вдосконалення процедур ідентифікації та автентифікації клієнтів під час надання послуг електронного цифрового підпису внесено зміни до Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

Ці зміни набули чинності з 11.12.2017 та розміщені на сайті АЦСК ІДД ДФС.

Крім цього, наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису» від 29.11.2017 р. № 150  затверджено нові форми реєстраційних документів:

-Договір про надання послуг електронного цифрового підпису;

-Реєстраційна картка (для фізичної особи);

-Реєстраційна картка (для юридичної особи);

-Додаток до Реєстраційної картки;

-Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа;

-Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності 11 грудня 2017 року.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка не прийматимуться пунктами реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС.

 

До уваги платників ЄСВ!

Надвірнянська ОДПІ інформує, що правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі ЄСВ), умови та порядок його нарахування і сплати регулюються виключно Законом України від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі  Закон №2464).

Пунктом 1 частини першої ст.4 Закону №2464 визначено, що платниками ЄСВ, зокрема, є роботодавці.

Платник ЄСВ зобов’язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати ЄСВ (п.1 частини другої ст.6 Закону №2464).

Згідно частини шостої ст.25 Закону №2464, за рахунок сум, що надходять від платника ЄСВ або від державної виконавчої служби, погашаються суми недоїмки, штрафних санкцій та пені у порядку календарної черговості їх виникнення. У разі якщо платник має несплачену суму недоїмки, штрафів та пені, сплачені ним суми ЄСВ зараховуються в рахунок сплати недоїмки, штрафів та пені у порядку календарної черговості їх виникнення.

Отже, якщо платник ЄСВ має несплачену суму недоїмки, штрафів та пені, то такі суми погашаються за рахунок сплачених сум ЄСВ у порядку календарної черговості їх виникнення.

 

Про свої доходи громадяни можуть дізнатися у ДФС дистанційно

Надвірнянська ОДПІ повідомляє, що Державна фіскальна служба продовжує удосконалювати електронні сервіси для платників податків. Зміни, ініційовані ДФС, набули чинності 21 листопада 2017 року, відповідно до наказу Мінфіну від 29.09.2017 № 822 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.10.2017 за № 1306/31174.

Наразі для отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків можна звернутися до податкової інспекції безпосередньо або в електронному вигляді. Для подачі заяви в електронній формі обов’язковим є використання електронного цифрового підпису. За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру можна й у Електронному кабінеті платника.

Даний сервіс доступний на веб-порталі ДФС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/.

Також скорочено термін реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів. Для зручності, громадяни, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

 

До уваги релігійних організацій!

Надвірнянська ОДПІ нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України неприбуткові організації з метою включення до нового Реєстру зобов’язані були до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до норм Кодексу та у цей самий термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Неприбуткові організації, які не привели свої установчі документи у відповідність до норм пункту 133.4 статті 133 Кодексу, після 1 липня 2017 року виключені контролюючим органом з Реєстру.

Однак, для релігійних організацій термін подання до контролюючих органів та приведення установчих документів у відповідність до вимог Податкового кодексу продовжено до 1 січня 2018 року.

Отже, релігійні організації, що не приведуть свої установчі документи у відповідність до 1 січня 2018 року та не нададуть їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій після 1 січня 2018 року.

 

Набув чинності новий Порядок застосування строків давності: норм п.102.6 – 102.7 ст. 102 гл. 9 розд. ІІ Податкового кодексу України

Надвірнянська ОДПІ повідомляє, що 05.12.2017 набрав чинності Порядок застосування норм пунктів   102.6 – 102.7 статті 102 глави 9 розділу ІІ Податкового кодексу України, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2017 №861 «Про затвердження Порядку застосування норм пунктів 102.6 – 102.7 статті 102 глави 9 розділу ІІ Податкового кодексу України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10.11.2017 за №1373/31241 .

Зазначений Порядок розроблений відповідно до норм п.102.8 ст.102 глави 9 розділу ІІ Податкового кодексу України і  він визначає:

- механізм продовження граничних строків для подання податкової декларації, заяв про перегляд рішень контролюючих органів, заяв про повернення надміру сплачених грошових зобов’язань (далі – граничні строки) відповідно до норм ПКУ;

- вимоги до змісту заяви платника податків про продовження граничних строків та порядок її подання;

- порядок та строки розгляду контролюючим органом заяви платника податків про продовження граничних строків.

Визнано таким, що втратив чинність наказ Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 №1044 «Про затвердження Порядку застосування норм пунктів   102.6 – 102.7 статті 102 Податкового кодексу України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.01.2011 за №84/18822.

 

Система моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних буде тимчасово призупинена

Верховна рада прийняла в другому читанні та в цілому зміни до Податкового кодексу, відповідно до якого вводяться нові тимчасові правила реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

Всі податкові накладні, реєстрація яких зупинена відповідно до критеріїв оцінки ступеня ризиків, мають бути зареєстровані в Єдиному реєстрі з 02.01.2018.

Ця норма не буде розповсюджуватися на такі ПН/РК:

- станом на 1 грудня 2017 року не подані пояснення та документи;

- станом на 1 грудня 2017 року прийнято рішення про відмову в реєстрації та по яких не розпочаті процедури адміністративного або судового оскарження.

Податкові накладні, реєстрація яких зупинена з 1 грудня та по яких платником податку після 1 грудня подані пояснення і копії документів мають бути прийняті протягом 5 робочих днів. У разі, якщо у цей строк не прийнято та/або не надіслано платнику податку рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації ПН/РК, реєстрація таких накладних здійснюється на наступний робочий день, за днем закінчення терміну розгляду пояснень і документів платника податку.

Нові норми вступають в силу з наступного дня після опублікування закону.

СМКОР призупиняє дію на два місяці. За цей час від набрання законом чинності Кабінет міністрів має визначити новий порядок дії системи блокування податкових накладних.

 

 

Share