У Надвірній відбулося відкриття ІІ міжнародного турніру із боксу серед жінок «Кубок Карпат»

   12 грудня, у  спорткомплексі «Нафтохімік» відбулось урочисте відкриття ІІ Міжнародного турніру з боксу «Кубок Карпат» пам’яті заслуженого тренера України В.Т.Дем’янова серед жінок, юніорок та молоді, а також Чемпіонат України серед дівчат 2004-2005 років народження.

На змагання завітали понад 300 учасниць з усіх регіонів України та ще понад 50 – із Казахстану, Індії та Азербайджану. Серед них – переможниці і призерки Чемпіонатів світу, Європи й Азії. Честь Надвірнянщини захищатиме бронзова призерка Чемпіонату Європи 2016 року, майстер спорту України Марія Пасічна.

Такий турнір проходитиме на теренах нашого міста вдруге. В квітні цього  року на базі спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбувся перший турнір «Кубок Карпат» із боксу серед жінок, на якому виступили понад 70 спортсменів з Польщі, Казахстану, Німеччини та України.

 

Даний турнір присвячений пам’яті заслуженого тренера України Валерія Дем’янова, який був одним із засновників жіночого боксу в Україні, знаним фахівцем і в державі, і за кордоном. Виховав чемпіонів світу, учасників Олімпійських ігор і задовго до того, як жіночий бокс став олімпійським видом спорту, почав тренувати дівчат. Його вихованки теж дійшли до світових вершин.

Привітати учасників змагань завітали голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець.Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, голова Богородчанської селищної ради Ростислав Заремба, головний суддя змагань, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Петро Яцик, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін,старший тренер збірної України з боксу серед жінок, молоді та юніорок Сергій Данилів,  депутат Надвірнянської міської ради, директор спорткомплексу «Нафтохімік» Тарас Вінтоняк, а також дружина заслуженого тренера України В.Т.Дем’янова Надія Дем’янова.

Гостей Надвірної зустріли, як і годиться, з хлібом і сіллю. Міський голова Зіновій Андрійович зазначив, що радий вітати на теренах нашого міста спортсменів, тренерів та вболівальників з Казахстану, Індії, Азербайджану та усієї України. Надвірна славиться своїми спортивними традиціями і за останні роки стала справжнім спортивним центром Прикарпаття. Нам вже вдруге випала честь приймати Міжнародний турнір з боксу серед жінок «Кубок Карпат». В минулому році в нашому місті відбулась матчева зустріч з боксу Україна-Ірландія та чемпіонат України з боксу серед юнаків. Міський голова побажав учасникам змагань яскравих перемог. Старші тренери збірних команд країн-учасниць висловили щирі слова вдячності організаторам змагань.

Турнір розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України. Честь підняти Державний Прапор України випала  бронзовій призерці Чемпіонату Європи 2016 року, майстру спорту України Марії Пасічній.

Змагання проходитимуть протягом тижня з 12 по17 грудня. 13, 14 та 15 грудня боксерські поєдинки відбуватимуться із 12-ї до 14-ї год. та з 15-ї до 21-ї год.

Фінали – 16 і 17 грудня починатимуться о 12-й год.

Організатори міжнародного турніру «Кубок  Карпат» – Міністерство молоді та спорту України, Федерація боксу України, Федерація боксу Івано-Франківської області, Надвірнянькі районна і міська ради та райдержадміністрація, СДЮСШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» і КСМК «Едельвейс».

Share