«Волонтерський рух в Україні є одним із здобутків Революції Гідності» - Іван Гурмак

Шановні волонтери України, насамперед волонтери Надвірнянщини!

Щиро вітаю Вас із Міжнародним днем волонтера, яке щорічно в усьому світі відзначають 5 грудня!

Вважається, що в Україні волонтерський рух зародився на Майдані і є одним із здобутків Революції Гідності. З початком російської агресії саме волонтери на своїх плечах витягнули забезпечення армії, першими допомагали постраждалому населенню східної України і першими шукали шляхи реабілітації для наших поранених вояків. Всі хто небайдужий до долі України і робить все можливе для Перемоги над московським окупантом можуть називати себе волонтерами. Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

 

На сьогодні волонтерство для багатьох стало способом життя. В пошуках необхідних речей для українських захисників волонтери співпрацюють з колегами з інших країн, доводячи, що допомога ближньому не має кордонів.  Низько вклоняюся всім волонтерам України і зокрема Надвірнянщини, їхній відважній та безкорисливій роботі.

Від депутатського корпусу та від себе особисто величезна подяка Вам за щире і небайдуже серце. Світла пам'ять волонтерам, які віддали свої життя в спільному протистоянні ворогу. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, бо життя людини є по справжньому цінним тоді, коли вона може допомагати. Людської подяки Вам і шани за Вашу безкорисливу працю, мирного неба і Божого благословення.

 

Слава волонтерам України! Слава Україні! Героям Слава!

Share