Олександр Кеніз взяв участь в нараді щодо перспективи розвитку дорожньої галузі

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук провів нараду із головами райдержадміністрацій та керівниками структурних підрозділів ОДА, на якій обговорили перспективи розвитку дорожньої галузі та реалізацію програм і проектів, які фінансуються за кошти ДФРР. Участь у її роботі також взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступники голови ОДА Ігор Пасічняк і Богдан Кобилянський.
Під час наради йшлося про забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області до кінця року. Проаналізовано зміни в Законі «Про державну службу» та організацію їх впровадження.
Також обговорено перспективи розвитку дорожньої галузі Прикарпаття.

Зокрема, як зазначив Олег Гончарук, вже наступного року у зв’язку з реформуванням дорожнього господарства країни, в управління облдержадміністраціям передадуть дороги загального користування місцевого значення. На ремонт цих автошляхів, за словами голови облдержадміністрації, спрямовуватиметься 35 відсотків коштів Дорожнього фонду, а також 50 відсотків від перевиконання помісячного розпису надходжень митних платежів.
«За три роки нам вдалося відремонтувати в області 300 кілометрів автошляхів, переважно це дороги державного значення, - розповів Олег Гончарук. – Однак на Прикарпатті є загалом близько трьох тисяч кілометрів доріг. Тож наступного року першочергово проводитимемо ремонти автодоріг, які сполучають районні центри. Відтак ремонтуватимемо ті ділянки, де є найбільші проблеми із дорожнім покриттям».
Окремо було обговорено стан співфінансування з місцевих бюджетів інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Проаналізовано результати соціально-економічного розвитку районів за 9 місяців поточного року.
Окрім того, розглянуто стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Share