«Пам’ятаймо про великі дні наших змагань» звернення Івана Гурмака з нагоди 99-ої річниці проголошення ЗУНР

 «Пам’ятаймо про великі дні наших змагань» звернення Івана Гурмака з нагоди 99-ої річниці проголошення ЗУНР

Шановні краяни!

1 листопада 1918 року увійшло в історію України, як символ невпинної боротьби української нації за незалежність рідної держави. Черговий прояв славної звитяги українських князів та запорозьких козаків, незламного духу карпатських опришків рішуче продемонстрували офіцери Галицької армії і Січового Стрілецтва. Спираючись на столітні прагнення українського народу до створення самостійної України, вони вчинили героїчний Чин, встановивши у Львові українську владу та проголосивши на теренах Галичини Західно-Українську Народну Республіку.

 

З нагоди 99-ої  річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки, бажаю усім жителям Надвірнянщини того відчуття гордості за українську націю, що сповідували учасники Листопадового Зриву. Жертвуючи власним життям, галицькі вояки довели відданість Україні та непохитність власної віри в гідне майбутнє нашої держави.

Пам’ятаймо про великі дні наших змагань, що тривають по сьогодні. Цінуймо свою незалежність і шануймо тих Героїв що здобули її і тих захисників, що боронять рідну землю в цей час на Східному фронті московсько-української війни. Миру та єдності кожній українській родині.

Слава Україні! Героям Слава!

Share