Звернення міського голови з нагоди 99-ї річниці створення ЗУНР

      Дорога надвірнянська громадо!

 99 років тому відбулася подія, яка вкотре продемонструвала щире прагнення українців жити у вільній незалежній державі – 1 листопада 1918 року було створено Західноукраїнську Народну Республіку. Діяльність ЗУНР мала значний вплив на формування національної свідомості всього українського народу та засвідчила високу національну ідейність українців, їх непохитну віру в Українську суверенну соборну державу. 

Західноукраїнська Народна Республіка проіснувала зовсім недовго, але увійшла в історію  як героїчна сторінка у боротьбі українського народу за свободу, вільний демократичний розвиток. І навіть за такий короткий термін свого існування зуміла підняти національний дух українства та зробити істотний поштовх на шляху до майбутньої незалежності.

 

На жаль, сьогодні, як і тоді, процес національного державотворення відбувається в умовах російської військової агресії. Нескорений дух, патріотизм і любов до рідної землі минулих поколінь  передались сучасним Героям, які так само як і їхні попередники майже сто років тому, відстоюють свободу і неподільність України,  засвідчуючи єдність, патріотизм та  незнищенний національний дух.

Тож нехай звитяга та героїзм незламних борців за волю України гуртують нас задля перемоги.  Міцної і непохитної віри в мирне майбутнє України, щастя і добробуту, міцного здоров’я, і наснаги до творіння добрих справ в ім’я могутньої незалежної самостійної соборної України!

 

 

Слава Україні!                    Героям Слава!

 

Надвірнянський міський голова                              Зіновій Андрійович

 

Share