В Ланчині провели акцію «Ліси для нащадків»

В Ланчині провели акцію  «Ліси для нащадків»

19 жовтня голова Надвірнянської  районної державної адміністрації Олександр Кеніз, спільно з депутатом Івано-Франківської обласної ради Юрієм Голінеєм та за активної підтримки уродженця селища Ланчин Володимира Поповича, учнями  шкіл Ланчина та Добротова,  ДП «Делятинський лісгосп» (директор Роман Здреник) в рамках акції «Ліси для нащадків» заклали Алею «Герої не вмирають» в пам'ять  загиблим Небесної Сотні.

 

На території  Майданського лісництва урочище «Садки»  висадили понад сто дерев дуба та модрини.

Ідею зі створення алеї на території селища Ланчин школярі сприйняли радісно та з превеликим задоволенням долучилися до цієї справи.

Перед початком роботи директор ДП «Делятинський лісгосп» Роман Здреник інформував присутніх про важливість та відповідальність такого процесу, як відновлення лісів.

Посадовці, в свою чергу, подякували учасникам акції за їхню активну позицію. Школярі висловили спільну надію, що дерева будуть сильнішими і пустять коріння на новому місці.

Вкінці заходу учасників акції нагороджено грамотами Івано-Фрнаківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Також дітей пригостили солодощами.

 

Наш.кор.

 

 

 

 

Share