У Надвірній відбувся розіграш кубка «Козацька слава»

Кубок «Козацька слава» з міні-футболу, присвячений святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню українського козацтва, вже традиційно розіграли юнацькі команди Надвірнянського району на штучному майданчику ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Вже традиційно ці змагання організовують та проводять районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко) та Надвірнянська міська рада, яка максимально посприяла у проведенні даних змагань.

Цього разу участь у змаганнях взяло 8 команд (вік учасників до 17 років), які були розподілені на дві групи, де змагались за коловою системою задля визначення учасників фінальної частини змагань. У першій групі упевнено передували надвірнянський «Автомобіліст», який представляв Надвірнянський коледж НТУ та «Лукавець» з Гвозда, які випередили надвірнянську команду «Торнадо» та «Карпати» з Дори. Слід зауважити, що саме прикра поразка з рахунком 0:1 від «Торнадо» не дозволила команді з Дори вийти у півфінал. У другій групі ситуація склалась ще цікавіше – надвірнянська команда ФК «Індія» програла всі свої зустрічі, а їх суперники між собою зіграли внічию. Таким чином, три команди набрали по 5 очок і довелось рахувати різницю забитих і пропущених м’ячів, яка вивела на перші два місця «Аляску» з Надвірної та ФК «Верхній Майдан», який дебютував у районних змаганнях з міні-футболу. А третім зайвим виявився надвірнянський «Сокіл», який представляв Надвірнянське ПТУ №11.

 

Півфінальні зустрічі, які відбулись після деякої перерви, очікуваної напруженої боротьби не показали, «Автомобіліст» та «Лукавець» без особливих проблем впевнено розібрались зі своїми суперниками та вийшли у фінал кубка «Козацька слава». У грі за третє місце, де зустрілись надвірнянська «Аляска» та  ФК «Верхній Майдан», була дуже цікава боротьба. Спочатку попереду були надвірнянці, згодом їх суперники зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед з рахунком 2:1. На жаль, втримати цю перевагу їм не вдалось – надвірнянці зрівняли рахунок – 2:2 і долю бронзових медалей має визначити серія 6-метрових штрафних ударів. У цій міні-футбольній лотереї більш успішними були дебютанти – гравці ФК «Верхній Майдан», які посіли почесне третє місце.

У фінальній зустрічі, де зустрілись суперники по попередньому етапу – «Лукавець» та «Автомобіліст», боротьба точилась до середини першого тайму, а коли надвірнянці забили два голи, а згодом Владислав Кирлич потужним ударом майже з центру майданчика забив і третій гол, все стало зрозуміло: сьогодні кубок «Козацька слава» залишається у Надвірній.

Маючи таку перевагу у рахунку, надвірнянці контролюючи хід гри, довели її до логічного завершення – впевнена перемога у фіналі з рахунком 4:1.

Відразу після завершення вирішальної гри відбулось урочисте нагородження призерів, яке проводили Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради Василь Кузюк та голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко.

За зайняте четверте місце грамотами нагородили команду «Аляска» з Надвірної (капітан Євген Андріїв), бронзові медалі та дипломи вручили гравцям команди ФК «Верхній Майдан» (капітан Павло Глинчак). Почесне друге місце, срібні медалі та дипломи отримали гравці команди «Лукавець» Гвізд (капітан Ростислав Гаврилюк) і ціла злива нагород випала на долю переможців – ФК «Автомобіліст» (капітан Владислав Кирлич) – це сам кубок «Козацька слава», футбольний м’яч,  золоті медалі та дипломи. Також були визначені кращі гравці у п’яти номінаціях – воротар Артем Пилка (ФК «Автомобіліст»), захисник Євген Йосипенко (ФК «Аляска»), нападник Андрій Юрців (ФК «Верхній Майдан»), бомбардир Іван Кисляк (ФК «Лукавець») та кращий гравець турніру Владислав Кирлич (ФК «Автомобіліст»).

Всім цим гравцям Зіновій Андрійович та Василь Кузюк вручили пам’ятні призи та відповідні дипломи, виготовлені за сприяння Анатолія Косована.

Організатори змагань висловили подяку інформаційним партнерам – газетам «Народна Воля» та «Вітрина Надвірної», а також ТРК «Надвірна» за постійне висвітлення інформації про дитячі змагання з міні-футболу.

Зараз на черзі  змагання серед навчальних закладів м.Надвірна в рамках відкритої першості м.Надвірна, а згодом два кубка для команд молодшої вікової групи – «Осінній зорепад» та «Краєвид Карпат», які будуть проведені вже на новому штучному майданчику з міні-футболу на стадіоні «Нафтовик». Нагадаємо, що на даний час Надвірнянською міською радою триває реалізація обласного проекту «Нове поле для футболу – нові здобутки юних футболістів», яким передбачено проведення заміни штучного покриття на спортивному майданчику, розміщеного на вул.Мазепи біля стадіону «Нафтовик».

 

Прес-служба районної

федерації міні-футболу

 

Share