Ю.Бабій: Клятва у вірності українському народу для кожного хто обрав професію працівника поліції є тим непорушним і недоторканим словом, ціна якому - більша за життя

Такими словами прокоментував знаменну подію, яка відбулася в середмісті Івано-Франківська народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Юрій Бабій.

Сьогоднішній день - 14 жовтня закарбується у пам’яті 130 курсантів першого курсу факультету Національної академії внутрішніх справ у м. Івано-Франківськ, які склали присягу працівника поліції на вірність українському народу, назавжди.

 

Присягнувши, вони поповнили лави нової української поліції, основне завдання якої служити та захищати. Нові принципи діяльності поліції відповідають демократичним цінностям сучасної держави Україна та міжнародним стандартам є запорукою щасливого майбутнього Українського Народу.

На переконання народного депутата, - « Нашій державі вкрай потрібні правоохоронці, готові виконувати свої обов’язки в умовах впровадження реформи правоохоронних органів та інших суспільних процесів. Тому перед професорсько-викладацьким складом навчального закладу стоїть важливе завдання – підготовка нових кадрів, кваліфікованих та ефективних працівників, які вміють і бажають відповідати новим вимогам часу. Знаковим є той факт, що підготовка таких працівників поліції відбувається у навчальному закладі, що має багату історію».

 

Прес-служба

Народного депутата України

Юрія Бабія

 

Share